İnsan Mühendisliği Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, Adana İl Temsilciliği tarafından MMO Adana Şubesi Eğitim Salonu’nda 18 Mart 2019 Pazartesi günü saat: 17:15- 19:15  arasında düzenlenecek olan İnsan Mühendisliği” konulu seminer programına ilişkin detaylı bilgiler aşağıda almaktadır.

Konu: İnsan Mühendisliği
Tarih : 18.03.2019 Pazartesi
Program akışı:

17:15 – 17.30 Buluşma
17.30 – 18.15 1. Oturum
18.15 – 18.30 Ara
18.30 – 19.15 2. Oturum ve Soru – Cevaplar

Seminer Yeri: Makine Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şubesi Eğitim Salonu
Konuşmacı: Ali İsmet Koçak (Mak.Müh.)
Oturum Bşk: Yavuz Demirdelen (Mak.Müh.)

İnsan Mühendisliği

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın