Immergas Victrix Omnia Tam Yoğuşmalı Kombi Pazara Sundu

Isıtma-soğutma-sıcak su çözümlerinde yüksek teknoloji ve AR-GE çalışmaları ile sektöründe dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Immergas, Victrix Omnia’yı pazara sundu.

Isıtma-soğutma-sıcak su çözümlerinde yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları ile sektöründe dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Immergas, Victrix Omnia’yı pazara sundu. Avrupa Birliği’nin enerji kullanımıyla ilgili yeni direktifleri ErP-Eko Dizayn kriterlerine uygun olarak tasarlanan Immergas Victrix Omnia tam yoğuşmalı kombiler; hem ısıtma hem de sıcak kullanım suyu üretiminde A sınıfı yüksek verimliliği ile, yüksek konfor ve tasarruf beklentilerini karşılamak için üretildi. Tam yoğuşmalı Victrix Omnia kombiler doğalgaz veya LPG ile çalışabiliyor. DIN-Normlarına uygun yeni tip tesisat bağlantısı ve kompakt boyutları ile özellikle cihaz dönüşümlerinde kullanıcıların işini de kolaylaştırıyor.

Immergas Victrix Omnia

Yenilikçi bir yoğuşma teknolojisi

Son teknoloji ürünü olarak tasarlanan Victrix Omnia tam yoğuşmalı kombiler; paslanmaz çelik eşanjörü, premix ön karışımlı brülörü, düşük tüketimli sirkülasyon pompası, yüzde 20’den yüzde 100’e kadar geniş alev modülasyon aralığı ve elektronik yanma kontrol sistemi sayesinde yüzde 106,8’e ulaşan yüksek verim ve tasarruf sağlıyor. NOx sınıfı 6 olup sınıfının düşük emisyon değerlerine sahip olan Victrix Omnia, fazlasıyla çevre dostu bir kombi. ErP kriterlerine uygun olarak üretilen modülasyonlu sirkülasyon pompası ve fan grubu ile düşük elektrik tüketerek bütçenizi ve dünyayı koruyor.

Daha fazla tasarruf ve konfor Omnia’da bir arada

Victrix Omnia tam yoğuşmalı kombiler, kullanıcı dostu yeni dijital kumanda paneli ile kolay ayarlanabilirken, tüm çalışma durumlarını ve hata kodlarını aydınlatmalı dijital ekranında gösteriyor. Dış hava sensörü bağlantısı ile ekstra konfor ve tasarruf sağlayan VictrixOmnia tam yoğuşmalı kombiler, IPX5D elektriksel koruma sınıfına sahip. -5 °C kadar donma koruması yapabilen bu yetenekli kombi, kompakt ölçüleri ile de kullanıcılara daha çok alan bırakıyor. Sessiz olan Victrix Omnia, Immergas’ın başka bir doğa dostu ürünü olan Trio hibrit ısı pompaları ile de entegre bir şekilde çalışabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın