İmbat, ISH 2019 Fuarı’nda Yerli Üretim Cihazlarını Sergiledi

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 11-15 Mart 2019 tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleşen ISH 2019 fuarından mutlu ayrıldı. Çevreye duyarlı ve yüksek verimli ürünlerin tasarımlarını ve üretimini gerçekleştiren İmbat, fuarda Eurovent sertifikalı, tamamen yerli üretimle sunduğu çatı tipi klima cihazları ve su soğutma grubu cihazları ile birlikte hassas kontrollü klima cihazları ve soğuk depo cihazlarını da sergiledi.

İmbat ISH 2019

İklimlendirme ve soğutma alanındaki yenilikçi ürünleriyle dünyada Türk mühendisliğini gururla temsil eden İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, HVAC sektörünün önemli fuarlarından biri olan ISH 2019’da global ziyaretçilerin karşısına çıktı. İmbat’ın Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli geliştirdiği, verimlilik odaklı ve çevreci tasarıma sahip ürünlerine olan ilgiden oldukça memnun olduklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Gümrükcüler,“2019 yılı için hedefimiz yurtiçi projelerimize devam ederken hem İmbat için hem de ülkemiz için yeni ihracat kanalları oluşturmak. Bugüne kadar 40’ın üzerinde ülkeye yapılan ihracatımızı daha fazla ülkeye ve sayıya çıkarmak. Standımıza ve ürünlerimize olan ilgi de bu konuda doğru yolda olduğumuzu bize gösteriyor.” açıklamasında bulundu.

28 yıllık deneyimi ve mühendislik gücüyle, %100 yerli tasarım ürünleriyle iklimlendirme ve soğutma alanında çözümler üreten İmbat, kaliteden ve ar-ge çalışmalarından taviz vermeden geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın