Hava Kaynaklı Isı Pompaları ve Güneş Enerjisi Teknolojileri Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Samsun Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/19 eğitim seminerlerinden 5.’si 15 Mart 2019 tarihinde Makine Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Konferans Salonu yapılacaktır.  Seminerin Konusu;“ Hava Kaynaklı Isı Pompaları ve Güneş Enerjisi Teknolojileri”dır.

Güneş Enerjisi Pompalı Açık Devre Isıtma Sistemi

Konu:Hava Kaynaklı Isı Pompaları ve Güneş Enerjisi Teknolojileri
Tarih:15 Mart 2019 – Cuma
Saat: 14:00 – 16:00
Seminer Yeri:MMO Samsun Bayram Karasu Konferans Salonu
Konuşmacılar:Ekim Utkan GEREK
Oturum Başkanı:Cem GÜREL
Program Akışı:
13:30-14:00 Buluşma
14:00-14:40 Seminer
14:40-15:00 Ara
15:00-16:00 Seminer ve Soru-Cevap

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın