Hannover Messe 2022 Fuarı 30 Mayıs-2 Haziran

Dünyanın önde gelen endüstriyel teknoloji ticaret fuarı Hannover Messe 2022, COVID-19 pandemisi nedeniyle Deutsche Messe AG’de 30 Mayıs’tan 2 Haziran’a kadar gerçekleştirilecek.Yeni tarih, katılımcılara ve ziyaretçilere planlama güvenliği sağlıyor.

Hannover Messe 2022

Deutsche Messe AGHannover Messe katılımcı danışma kurulu ve ortak kuruluşlar VDMA (Alman Makine ve Tesis Mühendisliği Birliği) ve ZVEI (Alman Elektrik Mühendisliği ve Dijital Endüstrisi Merkez Birliği) ile yakın işbirliği içinde, Hannover Messe 2022’yi 30 Mayıs-2 Haziran için yeniden planladı. Fuar daha önce Nisan ayı için planlanmıştı.

Deutsche Messe AG’nin CEO’su Dr. Jochen Köckler konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Almanya’da ve birçok komşu ülkede devam eden yüksek vaka artışı nedeniyle, katılımcılarımızla birlikte Hannover Messe’yi yeniden planlamaya karar verdik. Geçen yıl, pandemi sırasında düzenlenecek etkinlikler için en iyi zamanın yaz ayları olduğunu gösterdi. Şu anda COVID durumunun Nisan ayına kadar daha iyi olup olmayacağını tahmin edemiyoruz, bu nedenle yeni tarih müşterilerimize yeniliklerini dünyanın en önemli endüstriyel ticaret fuarında sunabilmeleri için mümkün olan en yüksek planlama güvenliğini sunuyor” dedi.

Hannover Messe 2022

Haziran 2022’nin başında Hannover Messe, dünyanın ilk büyük endüstriyel etkinliği olacak. Hannover Messe’nin dijitalleşme ve sürdürülebilirliğe odaklanması, üretim ve iklim korumasına yönelik yenilikçi ve verimli yaklaşımları teşvik edecek. Bu yılki etkinlik, Hannover Fuar Merkezi’nin Haziran ayındaki tam etkinlik takvimi nedeniyle dört gün sürecek. 2023’te Hannover Messe, Nisan ayında normal beş günlük programına devam edecek.

VDMA Genel Müdürü Thilo Brodtmann, “Hannover Messe’nin ileri bir tarihe ertelenmesi ve aşılama oranının artırılmasına izin verilmesi, fuar katılımcılarının ve fuar ziyaretçilerinin menfaatinedir. Daha sonraki tarih, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde daha büyük bir izleyici kitlesinin olasılığını artırır ve bu da herkesin yararınadır. Makine ve tesis mühendisliği sektörü, Hannover’de kendisini iklim koruma ve dijitalleşmenin teknolojik bir sağlayıcısı ve ayrıca ağ bağlantılı ve akıllı üretim için en son teknolojinin sağlayıcısı ve kullanıcısı olarak sunacak” açıklamasını yaptı.

ZVEI Yönetim Kurulu Başkanı Wolfgang Weber ise şunları söyledi: “Hannover Messe, şirketlerimiz için dünyanın en önemli endüstriyel vitrinidir, bu nedenle mevcut koşullar göz önüne alındığında yeni tarih doğrudur. Yaz aylarında Endüstri 4.0 ve sürdürülebilirliğe katkısı ile ilgilenen daha geniş bir kitleye ulaşacağımıza inanıyoruz. Otomasyon, dijitalleşme, elektrifikasyon ve enerji verimliliğindeki yeniliklerimizle elektrik ve dijital endüstri, iklim açısından nötr bir döngüsel ekonomiye endüstriyel geçişe rehberlik ediyor. Mümkün olan en geniş kitleye bu yolun nasıl görünebileceğini göstermek istiyoruz, çünkü ancak birlikte çalışırsak bu zorluğun üstesinden gelebiliriz. Hannover Messe bunun için mükemmel ortamı sunar.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın