Gürpol Sprey Yalıtım Sistemleri

Kurulduğumuz günden bu yana etik değerlerimizden hiçbir ödün vermeden sadece İstanbul değil Türkiye çapında bir marka olma yolundaki serüvenimize devam ediyoruz.

2014 senesinde ufak çaplı bir girişim olarak doğan GÜRPOL markası, bugün Gürel Mühendislik Yalıtım İnşaat Sanayi Ticaret Limeted Şirketi olarak vermiş olduğu hizmetler ile sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir.

gürpol sprey polyurea

Bu noktaya ulaşmak doğru stratejiler yaratma ve bu stratejilerin ışığında başarılı aksiyonları alabilmenin getirisidir. Yolculuğumuzda meydana getirdiklerimiz, bizi tercih eden projelerin değerini artırırken, eş zamanlı olarak zihinlerdeki Gürel Mühendislik algısına da katkıda bulunmuştur. Böylece her zaman en iyiyi sunmanın yükü omuzlarımıza yüklenmiştir.

Bu yükün bilincinde bir marka olarak müşterilerimizi her daim memnun etmek için modern değerler ışığında yürümeye devam edeceğiz.

Gürel Mühendislik ileri teknolojili makine parkuru ve profosyonel ekipleri ile uygulama yapan bir şirkettir. Sprey Poliüretan Poliüre Derneği SPPD üyesi olan firmamız her zaman en doğru ürünü en iyi fiyat sunarak sektörün gelişmesini hedeflemiştir.

Gürel Mühendislik olarak biz ;

  • Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
  • Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
  • İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
  • Tüm ticari ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Neden Sprey Polyurea ?

Su yalıtımı çekme, aşınma, gerilme, yüksek uzamaya karşı mükemmel dayanıklılık en ileri teknikler ile uygulanan ürünümüzün ortak özellikleridir.Firmamız sprey polyurea ile her türlü alanda su yalıtımı ve zemin kaplaması uygulaması yapabilen ve uygulamanın gerekli teknik takibini en doğru şekilde yöneten uzman kadro ve bilgi birikimine sahiptir

Sprey Polyurea özel olarak geliştirilmiş mobil sprey polyurea ekipmanları ile uygulanan yüksek performanslı ve ekyersiz; su yalıtımı ve zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan son teknoloji bir sistemidir.  Polyurea su yalıtımı sistemlerinin geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, % 400 ve üzeri daha fazla esneklik ve yüksek yırtılma direnci, bitki kimyasallarına ve köklerine dayanım özelliği, hızlı uygulanabilmesi ( günde 750 m² ile 1000 m² ), çok hızlı kürleşme (3-8 saniye) ve uygulama alanlarını 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir

Sprey Polyurea ; hızlı uygulanabilirliği açısından, uygulama alanları çeşitliliği bakımından, renklendirilerek uygulanabilme yeteneği ve UV dayanımı özelliği açısından, tek bir uygulama ile su yalıtımı sağlamasının yanında yüksek sürtünme ve kimyasal dayanım özellikleri ile her türlü alanın zemin kaplamasına olanak veren, başka hiçbir sistemle kıyaslanamayacak bir çok üstün özelliğe sahiptir.

Neden Sprey Poliüretan Köpük?

Sprey Poliüretan Köpük; uygulama yüzeyine yüksek basınçlı bir makine vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletim katsayısı değeri sayesinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir.  Sprey Köpük tek malzeme ve tek uygulama ile (formül ve projeye bağlı olarak) 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtımı ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri) yerini alabilir. Püskürtme Poliüretan Köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1.500 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre malzemenin uygulama alanına nakliyesi ve depolanmasından, işçilik maliyetlerinden, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir.

Sprey Poliüretan Köpük çevre dostudur; elektrik enerjisi, doğalgaz enerjisi ve fosil yakıt tüketimini azaltarak enerji tasarrufuna ve iklimi korumaya yardımcı olur.

Sprey Poliüretan Köpük ile gerçekleştirilen ısı yalıtımı uygulamaları geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha hızlıdır. Uygulama yerinde uygulama şeklinde olup mobil izolasyon aracı vasıtası ile gerçekleştirilir. Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı poliüretan malzemenin, ısıtıcılı hortum (75 metre uzunluğunda) yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile uygulama yüzeylerine püskürtme olarak uygulanması şeklindedir. Poliüretan Köpük, reaksiyonunun çok hızlı olması sayesinde (1-2 saniye) her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılabilir. Uygulanan sıvı poliüretan birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişer ve 1-2 dakika içerisinde tamamen kuruyan Sprey Poliüretan Köpük, sert halini alır ve sertleşen malzeme kendini aşağıya bırakmaz. Püskürtme Poliüretan Köpük uygulamalarında ideal bir uygulama 3 yada 4 kat yapılır. Her kat için Sprey Poliüretan Köpük kalınlığı yaklaşık 1 cm olacak şekilde ayarlanır. Bu kalınlık Poliüretan Köpük’ün iyi bir boyutsal kararlılığının olması için yeterlidir.Püskürtme Poliüretan Köpük’ün; ilk uygulanan astar katı, yüzeyi ince bir tabaka halinde kapatır. Bu katın dokunmayla tamamen kuruduğu anlaşıldığı zaman uygulama istenilen kalınlığa ulaşana kadar kat kat devam eder.

İletişim Bilgileri
Ardres: Evliya çelebi mahallesi Genç Osman cad, No 45 D:43 Karina İş Merkezi, Tuzla/İstanbul
Gsm : 0541 712 02 04 – pBx. : 0850 255 14 75
Eposra:info@gurpol.com
Web : gurpol.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın