GT 2019 Türkiye Jeotermal Kongresi

GT 2019 Türkiye Jeotermal Kongresi, sektördeki teknolojik gelişmelerin anlatıldığı bildirileri izlemek, sektörün sorunları ve geleceği konusunda fikir alış verişi yapmak üzere, sektör temsilcileri ve ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının katılımı ile  6-7 Şubat 2019 tarihlerinde Ankara Bilkent Otel’de düzenlenecektir.

JESDER Yönetim Kurulu Başkanı, Zorlu Enerji Yatırımlar, İşletme ve Bakımdan Sorumlu Genel Müdürü Ali Kındap Kongre davet mesajında şunları belirtti.

2018 yılının son çeyreği itibari ile Türkiye, 1238 MWe kurulu güç kapasitesi ile Dünya 4’cülüğünü ve “1 GW Country Club” ülkeleri arasındaki yerini korumaktadır. Jeotermal yatırımların bu noktaya gelmesinde emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni yüzyılda ürün rekabeti, bilimsel ve teknolojik yetkinlik rekabetine dönüşmüştür. Başta elektronik, enerji, bilişim, uzay, biyomühendislik, organik kimya endüstrileri gibi sektörler, değer yaratan ve toplumsal refaha katkı sağlayan sektörlerdir. Jeotermal sektöründe gelişim için bahsi geçen farklı disiplinler bir arada kullanılmaktadır. Bu sebeple her sektörü, gelişen her sistemi ve yeniliği kabul etmeli ve adaptasyon sürecimizi hızlandırmalıyız. Bu kapsamında Jeotermal Enerji sektörünün gelecek planının ve teknolojik yeniliklerin konuşulacağı GT’2019 Türkiye Jeotermal Kongresini Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Üyesi şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımları ile 6-7 Şubat tarihlerinde Bilkent Otel’de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleri ile düzenleyeceğiz.

GT’2018’de yanımızda olan ve sektörün gelişimi için destek veren siz değerli sektör paydaşlarımızı GT’2019’da da aramızda görmekten onur ve gurur duyarız.”

GT 2019 Türkiye Jeotermal Kongresi

GT 2019 Türkiye Jeotermal Kongre Konuşmacılar

İnanç Alptuğ HIDIROĞLU – Mahmut PARLAKTUNA
Eylem KAYA – Dale Emet ALTAR
Umut Barış ÜLGEN – Jill Robinson HAİZLİP
Teoman ŞAHİN
Abdurrahman ÜNAL
Enis BURKUT
Cannur BOZKURT
Çağrı YILDIRIM
Çığır DİNER
Can Ali AYDIN
Dr. Horst KREUTER
Güney DOĞANAY
Murat KARADAŞ – Gülcan YAVUZ KARADAŞ – Alptuğ GÜR
Füsun TUT HAKLIDIR – Raziye ŞENGÜN
Orhan MERTOĞLU – Nilgün BAŞARIR
Hakkı AYDIN – Serhat AKIN
Levent BİLİR – Emin Selahattin UMDU – Nurdan YILDIRIM
Hamit TOPUZ – Neslihan YUCA
Taylan AKIN – Hulusi KARGI
Thorsten WEIMANN
Evrim ÖZDEMİR – Fatih HÜNKAR
Emin Selahattin UMDU
Ramya RAMESH
Dr. Burak TÜRKER
Dr. Erhan ERDOĞAN
Güray KARAKAYA
E. Cezmi NURŞEN
Mehmet CANBAZ
Altan ELİTOK
Övgü TOKÖZ – Lütfü İLGÜN
Selim TUNA
Onur CİP
Mickey SHVALOV

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın