Grundfos Yeni Teknolojileri ile IFAT Eurasia 2019 Fuarında

Sektörünün en gelişmiş teknolojisi ve çevreci çözümleriyle dünya lideri olan GRUNDFOS, 28 – 30 Mart 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan IFAT Eurasia 2019 fuarında HOL:9 STAND: C-8 standında, CTP malzemeden Hazır Terfi İstasyonunu ve S-Tube Çarklı Dalgıç Pompası ile “Dedicated Control” panosunu ziyaretçilerine tanıtacak.

Sektördeki firmalar için en zor süreçler olan; tasarım, uygun ürün seçimi, imalat süresi ve montaj şekli gibi önemli değişkenler GRUNDFOS’un sunduğu Hazır Terfi İstasyonu ile, kullanıcılar için tek kalemde üstesinden gelinebilir çözüm sunuyor.

Grundfos IFAT Eurasia 2019

Grundfos Hazır Terfi İstasyonları; pompa haznesi, kolektör, seviye kontrol ekipmanları, kontrol üniteleri, montaj ve devreye alma hizmetlerini bir bütün olarak sunduğu için, harcanan zaman ve işçilik giderlerinde, çok önemli bir tasarruf sağlamaktadır. Ziyaretçilerimiz, fuarda örneği sergilenecek olan Hazır Terfi İstasyonu’nu GRUNDFOS standında inceleyip deneyimleyebileceklerdir.

Hazır Terfi İstasyonları’nın zor koşullarda dahi en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlayan ve uygulamalardaki avantajlı pek çok özelliği standart olarak sunan Grundfos Dedicated Control Panosu da fuarda yakından incelenebilecektir.

IFAT Eurasia 2019
Grundfos Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti.
Gebze O.S.B. İhsan Dede Cad. 200. Sok. No:204
41480 Gebze / Kocaeli, Türkiye
Tel: +90 262 679 79 79
Faks: +90 262 6797905

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın