GRUNDFOS Ürünleri, Teskon+Sodex Fuarı’nda yer aldı

Sektörünün en gelişmiş teknolojisi ve çevreci çözümleriyle dünya lideri olan GRUNDFOS ürünleri, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen, 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Sodex Fuarı’na (teskon+Sodex 2019) 17-20 Nisan tarihlerinde İzmir Bölgesi Ana Bayisi NERO Mühendislik ve İzmir Bölge Bayisi EKONSAT ile temsil edildi.

İklimlendirme sektörü, iki yılda bir organize edilen teskon+Sodex Fuarı’nda, 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 1800 m2 alanda ürünlerini sergiledi.

GRUNDFOS Ürünleri

Grundfos Bayisi EKONSAT ve RİMA A.Ş. ortağı Uğur Yetilmezer stand ile katıldığı teskon+Sodex Fuarı için; “Bu etkinlik sektör profesyonellerimize hitap ediyor, bayiliğini yaptığımız Grundfos Pompa Sistemleri kâr amacı gütmeyen bir firma, kazancının önemli bir kısmını ar-ge’ye yatırıyor. Bu sebeple sektörde öncü bir firma Grundfos.Gerek ürün gerek hizmet kalitesi ile öne çıkan bir firma. Ürünlerini satıyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Grundfos Ege Bölgesi Ana Bayisi NERO Mühendislik ortakları Can İleri ve Emel Mertoğlu stand ile katıldıkları teskon+Sodex fuarı için şunları söyledi.

Can İleri; “Teskon+Sodex çok küçük bir alanda kaliteli bir topluluğun ve en önemli sektör oyuncularının yer aldığı bir etkinlik. Kısa zamanda her kese ulaşabilmek bizim için çok önemli bir avantaj. İkinci kez katılıyoruz. Bu yıl daha verimli geçiyor. Biz Grundfos çıkışlıyız. Emel hanım ve ben uzun yıllar Grundfos’ta çalıştık. İzmir’de iyi bir Grundfos temsilcisi olduğumuzu düşünüyoruz. Ege Bölgesi Ana Bayisi olarak devam ediyoruz. Sektördeki en yüksek teknolojiyi üreten sıradışı ürünlere sahip Grundfos ürünleri ile ticari binalar, AVM’ler, hastaneler, toplu konutlardan, su tesisleri, temiz su klorlama sistemleri, endüstride yüksek basınç gerektiren imalatlar, özel kimyasalların kullanıldığı yerlerdeki ihtiyaçlara kadar çok geniş alana hizmet edebiliyoruz.” dedi.

Emel Mertoğlu; “Teskon+Sodex sektörün ortak bir buluşma noktası. Bizler son derece dinamik bir ekibiz. Ege Bölgesi konut ve endüstriyel açıdan yeni gelişiyor ve prestijli projeler var. Bizim için bu bölgede çalışmak çok avantajlı. Bu etkinlikte taahhütçüsünden projecisine kadar çok fazla ziyaretçi ağırladık. Son derece memnunuz” dedi.

6711 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği Fuar 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi‘ne (TESKON’a) de ev sahipliği yaptı. Teskon+Sodex fuarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen TESKON Kongresi, tesisat mühendisliği alanında çalışan mühendisleri, akademisyenleri, sanayicileri ve diğer meslek disiplinlerini bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunma olanağı sağladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın