Grundfos Türkiye, Sektör Eğitimleri, Antalya Danışman ve Gürcistan Seminerleri

Grundfos Türkiye, sektöre yön veren eğitimlerine devam ediyor!

Ülkemizin dört bir yanındaki projeleri ile pompa sektörünün öncü firması olan Grundfos Türkiye, sektörel başarılarının yanı sıra eğitime verdiği önemle de fark yaratmaya devam ediyor.

Grundfos Türkiye tarafından düzenlenen ve 240 kişinin katılım gösterdiği akademi eğitimlerinde ‘‘Evsel ve Ticari Binalar için Isıtma, Soğutma İklimlendirme, Yangın Söndürme Sistemleri, Atık ve Temiz Suyun Taşınması’’ gibi içeriklerin yanı sıra ‘‘Yüksek Binalarda Basınç Yönetimi ile Endüstriyel ve Ticari Binalardaki Kontrolü ve Verimliliği Maksimum Düzeye Çıkarmak için Tasarlanan Yeni Nesil Akıllı Pompa Sistemleri’’ gibi konu başlıkları ele alındı.

Yenilenen yüzü ile katılımcıların ilgi odağı olan Grundfos Akademi, sektörün Bilgi Paylaşım Merkezi olmaya devam ediyor. Yeni dönemde webinar eğitimlerine ağırlık vererek tüm paydaşları ile online platformda da buluşmayı hedefliyor.

Grundfos Türkiye, danışmanlar ile Antalya’da buluştu!

Grundfos Türkiye, Antalya’da organize ettiği özel bir seminerde danışmanlar ile bir araya geldi. 9 Mayıs tarihinde Antalya Akra Barut Otel’de gerçekleşen organizasyon hem bilgilendirici hem keyifli anlara sahne oldu.

Toplam 24 kişinin katıldığı seminerin açılış konuşması, Bölge İş Geliştirme Direktörü Andrea Benvenuti tarafından gerçekleştirildi. Açılış konuşması sonrasında katılımcılara Grundfos hakkında detaylı bilgi veren Benvenuti’nin ardından söz alan Grundfos Türkiye Kıdemli İş Geliştirme Müdürü Murat Emir ise ‘‘Pompa Kontrol Yöntemlerinden ve Isıtma Soğutma Sistemlerinde Frekans Kontrollü Pompa Uygulamaları’’ hakkında önemli bilgileri katılımcılarla paylaştı.

Birbirinden keyifli anların yaşandığı akşam yemeği sonrasında sona eren seminerden tüm katılımcılar memnuniyetle ayrılırken; Grundfos sektörde fark yaratan organizasyonlarına bir yenisini daha eklemek için çalışmalara başladı.

Grundfos Türkiye’den Gürcistan Semineri

Grundfos Türkiye, 21 Mayıs tarihinde Gürcistan’da bir seminere imza attı. Tiflis’te Radisson Blu Iveria otelde gerçekleştirilen seminer, tüm davetliler tarafından büyük ilgi gördü.

Grundfos Türkiye’nin Gürcistan bayisi Qebuli Climate ile düzenlediği bu özel seminere danışmanlar ve bayi çalışanları başta olmak üzere toplamda 26 kişi katıldı. Seminerin açılış konuşmasını Grundfos Türkiye Ülke Yöneticisi Aslı Kınay gerçekleştirirken, açılış konuşması ardından Grundfos Türkiye Satış Müdürü Zafer Temizkan, ‘‘Pompa Teknolojilerinde Yeni Teknolojiler’’ konulu konuşmasıyla tüm davetlilere değerli bilgiler verdi.Temizkan’ın ardından söz alan Qebuli Climate Kategori Müdürü Hamlet Kvaskhvadze ise ‘‘Grundfos Akıllı Su Çözümleri’’ hakkında merak edilen tüm soruları cevapladığı sunumunu davetlilerle paylaşmış oldu.

Tüm davetlilerin katıldığı öğle yemeği sonrasında sona eren bu özel organizasyonla Grundfos Türkiye, yurt dışında düzenlediği yepyeni bir semineri daha başarıyla tamamlamış oldu.

Exit mobile version