Grundfos Türkiye Diş Kliniğinde Yüzlerin Gülmesi için Çalıştı

Grundfos, kuruluşundan bu yana sosyal sorumluluğa büyük bağlılık göstermektedir. Aralıksız devam eden sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Grundfos Türkiye, geçtiğimiz Ekim ayında 15 kişilik ekibiyle Sarıyer Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı merkezindeydi.

Grundfos Sosyal Sorumluluk ekibinin üyeleri ve Grundfos Türkiye çalışanlarından gönüllü olanlar bir araya gelerek sağlık merkezinin iç tasarımının yenilenmesine destekte bulundu. Bu sayede, çocuk hastalara daha eğlenceli ve daha sıcak bir ortam sunulması sağlandı.

Grundfos Türkiye Diş

Rengi solmuş, eski ve kirli manolya duvarlar renklerin sanatsal temsili için adeta bir tuval görevi gördü. Duvarların üzerine önceden iki profesyonel mimar tarafından kurşun kalemle desenler çizildi ve Grundfos Sosyal Sorumluluk ekibi Akçalı Boya’nın temin ettiği boyaları ve yanlarında getirdikleri fırça setlerini kullanarak bu desenlerin içini boyadı. Kelebekler, kuşlar, masal kahramanları, çiçekler, filler, bulutlar, güneş pırıltıları, rengârenk çizgi film karakterleri ve elbette dişlerle dolu manzaralar sayesinde duvarlar bambaşka bir havaya büründü.

Çalışma arada verilen kahve molalarıyla birlikte gün boyunca sürdü ve gece de devam etti. Sosyal Sorumluluk ekibinin azimli çalışmasıyla kliniğin üç katında eski donuk halinden eser kalmadı ve hastalara ışıl ışıl, keyifli bir ortam bırakıldı. Grundfos Türkiye’den katılan her gönüllü üye el baskısını kullanarak rengârenk devasa bir ağacın yapraklarına hayat verdi, böylece binada hem gerçek anlamda hem mecazen iz bırakmış oldular.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın