Grundfos “Binalarda Akıllı Pompa Çözümleri” Seminerleri

Dünyanın önde gelen pompa üreticisi Grundfos tarafından Ekim ayında yapılan “Binalarda Akıllı Pompa Çözümleri” seminerlerinde akıllı pompa çözümleri, Türkiye’nin farklı noktalarında olan mühendislere, projecilere, belediyelere, kontrolörlere ,müteahhitlere ve bayilere tanıtıldı.

Grundfos’un müşteri ve önemli iş ortaklarının ürünlerle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik kararlılığını yansıtan seminerler Samsun ve çevre illerden gelen katılımcıları ile beraber Samsun Anemon Otel’de,  Çorum ve Amasya’dan gelen katılımcılar ile beraber Çorum Anitta Otel’de yapıldı.

Grundfos Binalarda Akıllı Pompa Çözümleri

Seminerler Grundfos Türkiye Karadeniz Bölge Müdürü Bora Demir tarafından Grundfos’un tanıtımı ve Karadeniz Bölge Müdürlüğü hakkında bilgiler verilerek başlandı. İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Kıdemli Müdürü Murat Emir tarafından pompa kontrol yöntemleri anlatılarak frekans konvertörlü pompa uygulamaları ve senaryoları hakkında bilgiler paylaşıldı. Bina Hizmetleri Kıdemli Uzmanı Merve Sabay tarafından Grundfos ürün çözümleri olarak yüksek verimli in-line sirkülasyon pompaları yeni Magna1, Magna3 ve TPE3, hidrofor sistemleri HYDRO MPC-E ve benzersiz kontrol ünitesi olan CU352 hakkında ayrıntılı bilgiler aktarıldı.

Farklı sistemlere ait modeller arasında uyum, güvenilirlik ve enerji verimliliği sağlamak için akıllı pompa, bulut bağlantısı ve dijital servisleri bir araya getiren en yeni, entegre iSolutions yaklaşımına vurgu yapılan sunumlarda, her uygulamaya yönelik en iyi çözümü bulmak için Grundfos ve yerel iş ortaklarıyla birlikte çalışmanın avantajları anlatıldı. Sunumlar sırasında katılımcılar tarafından ilgi gören çözümler ve ürünler hakkında soru-cevap bölümü yapılarak hep birlikte keyifli vakit geçirildi.

Seminer kapsamındaki görüşmelerin son bulmasının ardından her iki şehirde de günün sonunda organize edilen yemekte katılımcılar gün içerisinde yapılan konuşmaları irdeleme fırsatı buldular.

Karşılıklı konuşma ve soru cevaplarla canlılığını kaybetmeden süren her iki eğitim de başarıyla sona ererken, katılımcılar gerek mevcut gerekse gelecek projelerde pompayla ilgili kararlarını daha etkin bir şekilde vermelerine yardımcı olacak bu eğitimi memnuniyetle karşıladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın