GF Temsilcileri Türkiye’de Bir Araya Geldi, GF BT Days

GF Satış Şirketleri ve GF Üretim Şirketleri, GF BT Days kapsamında GF Hakan Plastik’in ev sahipliğinde bir araya gelerek sektöre yön verecek ürünler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

İlki geçtiğimiz yıl İsviçre’de düzenlenen GF BT Days, bu yıl GF Hakan Plastik’in ev sahipliğinde Türkiye’de gerçekleşti.  21 ülkeden GF Satış Şirketleri ve GF Üretim Şirketleri yetkililerin katıldığı ve 3 gün süren organizasyon son derece verimli geçti.

GF BT Days

GF BT Days, Georg Fischer Piping System (GFPS) içinde Üst Yapı ürünleri ile ilgili hem mevcut ürünleri hem de yenilikleri paylaşmayı, satış şirketlerinin beklentilerini almayı, hangi ülkede hangi ürünün ön plana çıktığını diğer ülkelerle paylaşmayı amaçlıyor. Ayrıca bu ürünlerle ilgili başarı hikayeleri de diğer ülkeler için örnek temsil ediyor.

GF BT Days

GF Hakan Plastik’in Kağıthane’de bulunan merkez ofisinde gerçekleşen ilk günde GF Hakan Plastik yetkilileri Türkiye pazarı ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Ayrıca 4 ülke daha kendi ülkelerinde üst yapı grubu pazarı ile ilgili bilgi paylaşımda bulundular.

GFPS Kıdemli Malzeme Mühendisi Michaela Eichenberger tarafından “Poliofeinler ve Dezenfektanlar” hakkında bir sunum gerçekleştirildi.  Eichenberger sunumunda, dezenfektan ajanların tesisat sistemlerine etkisi ve bu malzemelere dayanıklı olabilecek alternatif malzemelerin ne olduğu konusunda bilgiler aktardı. GF’in yeni ürünlerinden  “Hycleen, iFit ve Instaflex”in ürün müdürleri tarafından sunumu gerçekleşti.

Hycleen, iFit ve Instaflex

Çerkezköy tesislerinde bir fuar havasında geçen ikinci günde ise “PrimoFit, Silenta ve PPR” ürün müdürlerinin ürün sunumları oldu.  Sunumlar sonunda ülke temsilcileri GF Hakan Plastik üretim tesisini gezerek bilgi aldılar.

GF

GF Hakan Plastik yetkilileri “Üst yapı tüm dünyada gelişen bir segment.  Her pazarda öne çıkan farklı ürünler var.  GFPS, inovasyon ile anılan bir marka ve ürün gamı ile, geliştirdiği ürünlerle ihtiyaçlara doğru sistem çözümleri sunabiliyor. Bu yıl ikincisini Türkiye‘de gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonun yeni sistemlerin geliştirilmesi, farklı pazarlara doğru ürünlerle ulaşılması açısından çok faydalı olacağını düşünüyoruz“ şeklinde bilgi verdiler.

Sunumlar ve incelemeler sonunda misafirler, İstanbul boğaz turu ve akşam yemeği ile GF BT Days buluşmasını verimli ve keyifli bir şekilde noktaladılar

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın