Genka Klima, ISK – SODEX 2019 Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Genka Klima, ISK SODEX 2019 Fuarı’nda güçlü mühendislik altyapısı, %100 yerli sermaye ve yenilikçi ruhu ile ürettiği son teknoloji iklimlendirme ürünlerini sergiledi.

Çeşitli coğrafyalardaki farklı iklim koşulları için, geniş ürün yelpazesi ile optimum çözümler üreten GENKA KLİMA, müşteri memnuniyetini, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Güçlü mühendislik altyapısı, %100 yerli sermaye ve yenilikçi ruhu ile sektörün birçok ilkini gerçekleştiren GENKA KLİMA, yurt içinde ve yurt dışında son teknoloji ürünleri ile projelere değer katmaya devam etmektedir.

Genka Klima

Genka Klima

Genka Klima konvansiyonel ürünlerini ar-ge çalışmaları geliştiriyor. Şirketler grubunda bulunan SORBUS IT firması ile akıllı teknoloji ürünleri üzerinde çalışmalar yürütüyor. Endüstri 4.0’ın sağladığı nesnelerin interneti, akıllı nesneler teknolojisi ile ürettiği ürünlerin anlık durumlarını uzaktan sürekli olarak görüntüleyip, takip edebiliyor.

Enerji tasarrufu, akıllı bina ve yeşil bina modellerine göre gerçekleştirdiği iklimlendirme cihazlarının üretimi ve mobil uygulamalar ile yerden ve zamandan bağımsız sistem yönetimini benimsiyor. Bu alana yatırımlar gerçekleştiren Genka Klima kısıtlı kaynaklar yüzünden artan talepler ile enerji tasarrufunu, atık kontrollerini, modüler sistem yapılarını esas alıyor.

Ürünler

İklimlendirme sistemleri üretiminde sektörde 35 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güven, konusunda uzman ekibinden, biriktirdiği değerli müşteri ve sektör paydaşlarından aldığı güç ile yolculuğuna devam etmektedir. Ürünler: Klima Santrali, Hava Sogutmalı Su Sogutma Grubu, Su Sogutmalı Su Sogutma Grubu, Fancoil Cihazı, Hijyenik Paket Klima, Laminar Flow, Buharlı Nemlendirici, Çatı Tipi Aspiratör

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın