Form Şirketler Grubu Yeni Ürünlerini ISK-Sodex 2018’de Tanıttı

Türkiye’de merkezi iklimlendirme ve endüstriyel sistemler sektörünün öncülerinden Form Şirketler Grubu, 07–10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen ISK-SODEX 2018’ birbirinden yenilikçi ve son teknoloji ürünleriyle yer aldı.

Klima ve Isıtma sektöründeki yeni ürünlerin ve endüstriyel gelişmelerin tanıtıldığı ISK-SODEX 2018 Fuarı’na Form Şirketler Grubu, yeşil bina oluşumunu destekleyen, enerji verimliliği yüksek ve uluslararası sertifikalı yeni ürünleri ile katıldı. Form Şirketler Grubu’nun ISK-SODEX Fuarı’ndaki 575 m²’lik standında; MITSUBISHI HEAVY Yeni Airflex Kaset Tipi Klima, LENNOX’un Hava Soğutmalı Flexair Paket Kliması, CLIVET’in Hava Soğutmalı Frekans Kontrollü Heatpump Chiller gruplarını tanıtma imkanı buldu. Bu ürünlerin yanı sıra, Mitsubishi Heavy’nin, enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretilen VRF iç ve dış üniteleri, CLIVET marka Fancoiller, Form marka klima santralleri, su ve toprak kaynaklı ısı pompası konusunda 50 yılı aşkın deneyime sahip CLIMATE MASTER marka ısı pompaları da ziyaretçilerle buluşan ürünler arasında yer aldı.

Bu sene fuar’da ilk olarak Form’un İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında ürettiği, sessiz ve ekonomik olma özellikleri ile ön plana çıkan fancoil ünitelerini de sergiledi.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği EUROFORM serisi “yerli imalat” yeni fancoil cihazları, işyeri, hastane, rezidans, otel, okul, konut gibi mekanların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunuyor.

Form Şirketler Grubu’nun üretim ayağını oluşturan Form Endüstri Tesisleri’ne ait stantta ise SUNVIA Gün Işığı Aydınlatma Sistemleri, RODA ve EN12101-2 sertifikalı ilk ve tek Türk Malı duman tahliye kapağı TROKE duman tahliye ve doğal havalandırma sistemleri, FES Klima Evaporatif Soğutma Üniteleri sergilendi.

Fuarla ilgili bir değerlendirme yapan Form Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Tunç Korun “ISK – Sodex 2018, firma olarak yine uzun bir hazırlık döneminden sonra başladığımız bir fuar oldu. 575 m2’lik standımızla katıldığımız fuar, şu ana kadar en büyük stand alanıyla katıldığımız fuar oldu. ISK-Sodex 2018’de yer almaktan firma olarak son derece memnunuz. Müşterilerimizle bir araya gelebilmemiz ve yeni ürünlerimizi tanıtabilmemiz için fuarın çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Fuarın ilk günü de dahil olmak üzere standımıza ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.” dedi. Fuarda sergilenen FORM ürünlerine de değinen Tunç Korun, “ Bu sene fuarda İzmir Pancar Fabrikamızda yeni üretimine başladığımız EuroForm fancoil ürünlerimizi sergiledik. Bu konu firmamız açısından en önemli konulardan biri. Yeni imalatımızla ilgili fuarda da ziyaretçilerden gayet olumlu dönüşler aldık. Bunun dışında yine fuarda geniş bir ürün gamı ile yer aldık. Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemlerinin yeni kaset tipi kliması olan Airflex’de ilk kez sergilediğimiz bir ürün oldu. Bunun dışında Lennox Paket Klimalar, Clivet Soğutma Grupları, Klima Santralleri, Fes Klima Evaporatif Soğutma Ünitesi, Sunvia Gün Işığı Aydınlatma, Troke ve Roda Duman Tahliye ve Doğal Havalandırma Kapakları sergilediğimiz diğer ürünlerdi. “ dedi.

ISK-SODEX, Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün yakından takip ettiği en büyük fuarların başında geliyor.

Exit mobile version