FORM MHI – Gelişim Mühendislik İstanbul Mağaza Açılışı

Türkiye’de iklimlendirmenin öncü firmalarından Form MHI Klima Sistemleri, İstanbul’daki ilk konsept mağazasının açılışını Gelişim Mühendislik ile birlikte Bahçelievler’de 19 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirdi.

Form MHI Klima Sistemleri, İstanbul’daki ilk konsept mağazasını Gelişim Mühendislik ile birlikte Bahçelievler’de açtı. Sektörde, 25 yıllık bir deneyime sahip Gelişim Mühendisliğin, Mitsubishi Heavy Industries markalı split, profesyonel seri ve VRF cihazların satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirecek.

Gelişim Mühendislik Form MHI

Gelişim Mühendislik Konsept Mağaza Açılışı

Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, “Klima yaşam konforumuzu yükselten bir ürün ve her geçen gün bir lüks olmaktan çıkıyor. Türkiye’de klima pazarının ilk üç firmasından biriyiz.

Mitsubishi Heavy’nin son dört yılda düzenli olarak en çok satış yapan temsilci ödülünü almaya devam ediyoruz. Geçen sene Mitsubishi Heavy ile bireysel klimaya geçmek için anlaşmamız oldu. Şirketimizin ismi Form Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak değişim gösterdi.

Bu gün burada Gelişim Mühendislik ile birlikte mağaza açıyoruz, birlikte ortaklaşa uzun süredir çalışıyoruz, bu güzel ortaklık ile showroom açılışımız gerçekleşiyor, burada Mitsubishi Heavy’e ait split ve multisplit, VRF olarak bütün ürünler satılacak.

Servis olarak da hizmet verilecek. Böylece dört dörtlük hizmet verilmiş olacak” dedi.

Form MHI Klima Sistemleri ve Gelişim Mühendislik’in Bahçelievler’de gerçekleşen showroom’un açılışına kalabalık davetli grubu katıldı.

Form Hakkında

1965 yılında kurulan  Form Şirketler Grubu, İklimlendirme ve Endüstriyel Uygulamalar alanında, yaşam ve imalat kalitesini arttıracak cihazların üretim ve temini ile birlikte düzenli bakımını sağlamaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul’dadır. Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Bursa’da ise bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Form Şirketler Grubu’nun üretim faaliyetleri İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında sürdürülmektedir.

Munters aktiviteleri, Ümraniye Satış Ofisi ile Türkiye’ye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Klima faaliyetlerinde Merkezi Klima Sistemleri, VRF, split ve multi split cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, her tür binanın, fabrikaların ve alışveriş merkezlerinin cihaz teminini sağlar, bakım faaliyetlerini gerçekleştirir.

Paket klima cihazlarında Lennox, ısı pompalarında Climate Master, soğutma gruplarında DunhamBush, Decsa ve Clivet, VRF, split ve multi split ürünlerinde ise Mitsubishi Heavy Industries klima sistemleriyle büyük hacimli binaların iklimlendirilmesi için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Form Şirketler Grubu, kurulduğu günden bugüne istikrarın verimlilik bilincinden geçtiğine inanıyor. Referansları arasında Migros, Arçelik, Brandium, Akasya Acıbadem Carya Golf Resort, Maxx Royal Kemer, Rixos Premium Belek, Aqua Florya AVM, Kamer Tekstil, Assan Alüminyum, Teknopark, İstinye Park AVM Özdilek, Garanti Bankası, Mall of İstanbul, Zorlu Center AVM, Terracity AVM Antalya, TEB, Eser Holding, Eclips Maslak, Ant Teras Swiss Otel, gibi prestijli projeler yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın