FORM, CLIVET İtalya Fabrika Gezisi

Form Şirketler Grubu, 24-27 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’deki tek temsilcisi olduğu CLIVET firmasının İtalya Feltre’deki fabrikasına teknik gezi düzenledi.

Form Şirketler Grubu yetkilileri ve İstanbul-Ankara’dan gelen mekanik tesisat konularında hizmet veren firmaların temsilcilerinin katıldığı gezi, 24 Mayıs’ta Atatürk Havalimanı’ndan hareketle başladı. Aynı gün Feltre şehir turunun ardından akşam, Clivet firması yetkililerinin de katılımıyla akşam yemeği yenildi. İkinci gün Clivet’in Feltre’deki fabrikasının imalat, montaj ve test laboratuarları gezildi, misafirlere tüm gün bilgilendirici sunumlar yapıldı. Özellikle Clivet multi scroll soğutma grupları, 2T ve 4T heat pump cihazlar, free cooling özellikli soğutma grupları ile Form’un Vidalı Chiller referansları konusunda detaylı bilgiler aktarıldı. 26 Mayıs tarihinde ise Venedik şehir turu kapsamında, şehrin önemli tarihi mekanları gezildi, Venedik Bianeli Türk Pavyonu ziyaret edildi.

clivet italya fabrika

27 Mayıs’da İstanbul Atatürk Havalimanı’nda son bulan geziyle ilgili konuşan Form Şirketler Grubu Ankara Ürünler Bölge Müdürü Orhan Bağran, “ Teknik içerikli Clivet İtalya fabrika gezisinde, mekanik ve tesisat sektöründe görev yapan misafirlerimize Clivet soğutma grupları hakkında son teknolojik gelişmeler ve detaylı teknik bilgiler aktarıldı. Fabrikadaki imalat, montaj ve test hatlarının gezilmesi ve misafirlerimizin sorularının cevaplanmasıyla gezi, çok verimli geçti” dedi.

1989 yılından bu yana soğutma, ısıtma, havalandırma alanında Avrupa’nın lider firmalarından olan CLIVET Soğutma grupları, özellikle aynı anda ısıtma ve soğutmanın (dört borulu sistemin) ihtiyaç duyulduğu otel-iş merkezi uygulamaları ve endüstriyel uygulamalarda optimum çözümler sağlıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın