Endüstriyel Tesislerde Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Adana İl Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/2019 eğitim seminerlerinden 6. ‘sı 15 Nisan 2019 tarihinde MMO-ADANA ŞUBESi EĞİTİM SALONU’ndayapılacaktır. Seminerin Konusu; “Endüstriyel Tesislerde Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri – Sprinkler ve Gazlı Söndürme, Algılama ve Acil Anons Sistemleri” dir.

Konu : Endüstriyel Tesislerde Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri – Sprınkler ve Gazlı Söndürme, Algılama ve Acil Anons Sistemleri
Tarih : 15 Nisan 2019 Pazartesi
Program Akışı :
17:15 – 17.30 Buluşma
17.30 – 18.15 1. Oturum
18.15 – 18.30 Ara
18.30 – 19.15 2. Oturum ve Soru – Cevaplar
Seminer Yeri : Makine Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şubesi Eğitim Salonu
Konuşmacı :
Murat Topuz / Teknik Destek Müdürü
Emre Güven / Özel Alanlar Satış Müdürü
Erdem Dengel / Yangın Algılama Sistemleri İş Geliştirme Müdürü
Oturum Başkanı : Vahap Uğurludemir (End.Müh.)

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın