Emlak GYO’nun Esenyurt Hoşdere Konut Kompleksinde Aironn Fanları

Emlak GYO’nun toplamda 150,000 m² kapalı inşaat alanına sahip 5 ila 28 katlı 6 adet blokta, 779 adet konuta sahip yaşam Esenyurt Hoşdere Konut Kompleksinde ticari alanlar ve sosyal tesisler bulunuyor.

Esenyurt Hoşdere Konut Kompleksi

Geçtiğimiz yıl 10. kuruluş yılını kutlayan Aironn A.Ş., Esenyurt’un modern çehresi olacak bu komplekste hizmet verecek fan gruplarını üretiyor. Aironn A.Ş. Ar-Ge Grubu tarafından geliştirilen AirSelection yazılımı sayesinde projenin özel gereksinimlerini değerlendirerek doğru kapasite ve model seçimi yapılabiliyor. Bu yönü ile mühendislik tarafında da projelerin güvenilir çözüm ortağı Aironn, aksiyel fanlar ve jetfanlar, duman egzoz fanları, kanal tipi fanlar, çatı tipi fanlar, banyo fanları, hücreli aspiratörler ve damperlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Aironn cihazlarında kullanılan EC motorlu fanlar ve akıllı kontrol üniteleri sayesinde motor devrini ayarlayarak yüksek verimlilik ve konfor koşulları sağlanıyor. Geleneksel asenkron motorlu fanlara kıyasla EC motorlu fanlar büyük ölçüde yüksek verimlilik özelliğine sahip. AC motorlu fanlarda verimlilik çalışma noktasına göre %15 – %70 seviyelerinde iken EC motorlu fanlarda bu değer %90’lara ulaşabiliyor. İşletme ömrü boyunca sağlayacağı enerji tasarrufu ile Aironn ürünleri, işletme dostu kimliği ile öne çıkıyor.

Aironn

Aironn, havalandırma endüstrisinde Türk mühendisliğinin gücünü başarıyla yansıtacak üretici kuruluş olarak 2011 yılında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu günden beri sektörde fark yaratmak isteyen Aironn, teknolojide, inovasyonda dünya standartlarını maliyet avantajı ile birleştirerek çözüm sunmayı hedefledi. “En rekabetçi enstrümanımız fiyat değil, yarattığımız farklar olmalı” bakış açısıyla güçlü bir Ar-Ge alt yapısı oluşturdu. Ar-Ge’yi evrensel bir kültür olarak ele aldı ve benimsedi. Yangın, duman ve basınçlandırma fanları, jet fanlar, metro ve tünel fanlarından sonra aksiyel fanlar, EC fanlar, sığınak havalandırma fanları, çatı ve kanal tipi fanlardan banyo fanlarına kadar, fan ürün grubunu eksiksiz hale getirdi.

Exit mobile version