Ekin Endüstriyel MIT CIP Sistemleri ve Yeni Projeler

Ekin Endüstriyel MIT CIP sistemleri ile gıda sektöründe yeni çözümler sunarken, Türkiye’de ki dev projelere imza atarak hedeflerini gerçekleştiriyor.

Ekin Endüstriyel MIT CIP Sistemlerini Dünya Pazarına Sundu

Isıtma soğutma sektörünün lider yerli üreticisi Ekin Endüstriyel MIT markalı ürün grubuyla hijyenik gıda çözümleri sunuyor. Üretim öncesi/sonrası hat temizliğinin/sanitasyonunun yerinde yapılmasına olanak sağlayan MIT CIP ünitesi süt ürünleri endüstrisi, meşrubat, gazlı içecekler ve hazır gıda sektöründe de kullanılmaya uygun halde tasarlanmıştır.

Arge yatırımlarının sonucunda geliştirilen tüm modellerin ana özelliği su ve yıkama kimyasalının sistem içi sirkülasyonu olduğu gözlemlenmiştir. Tam otomatik olarak çalışan sistem tasarrufu sağlamak amacıyla iletkenlik ölçer cihazına sahiptir.

Sistemin bir parçası olan kimyasal çözelti tankları ile kimyasal geri kazanılmaktadır. CIP sistemleri, gereksinime göre farklı kapasite ve özelliklerde dizayn edilebilir. 1,000 l/h- 50,000 l/h arası kapasite olabileceği gibi birden fazla kimyasal çeşidi desteklenebilir, termal sanitasyon veya kimyasal dezenfeksiyon seçenekleri sunulabilir.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ekin Endüstriyel MIT Markasını Tercih Etti

Ankara’nın kuruluşu bakımından beşinci devlet üniversitesi olan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ekin Endüstriyel MIT markasını tercih etti.

Alanında uzman mühendis kadrosuyla yerli üretim yapan Ekin Endüstriyel plakalı eşanjör, genleşme tankı ,boyler alanında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ısıtma soğutma projesine dahil oldu.

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları, mühendislik hizmetleri, satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı yaklaşımı ile bir çok projede yer alan Ekin Endüstriyel “MIT” ürünleri, dev projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

Kaynak: Ekin Endüstriyel

Exit mobile version