DemirDöküm, Yetkili Satıcıları ile Karayiplerde

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yetkili satıcılarının motivasyonunu artırmak, satışlarını desteklemek için her sene birbirinden farklı konseptte düzenlediği toplantılarına yenisini ekledi. Şirket bu sene yetkili satıcıları buluşması için rotasını Karayipler’in ada ülkesi Küba’ya çizdi.

Demirdöküm Karayipler Küba

Türkiye iklimlendirme sektörüne 64 yılda birçok ilki kazandıran DemirDöküm, Türkiye genelindeki başarılı yetkili satıcılarını 6 günlük seyahatle ödüllendirdi. İş ortaklarıyla oluşturduğu bağ ile her yıl başarılarına yenilerini ekleyen DemirDöküm, yetkili satıcıları ile sinerjiyi artırmak için geleneksel olarak düzenlediği kampanyasını bu sefer Küba için düzenledi. Ödül sistemi doğrultusunda, 2018 yılında üstün performans sergileyen 70’in üzerinde DemirDöküm yetkili satıcısı Küba’da ağırlandı.

Karnavalları, sokak dansları, efsane klasik arabaları ve renkli görüntüleriyle herkesin merak ettiği, tatil rotalarının başında yer alan Küba’da düzenlenen organizasyona Türkiye’nin dört bir yanından katılan DemirDöküm yetkili satıcıları, ülkenin başkenti Havana’yı, verimli topraklara ev sahipliği yapan yemyeşil Pinar Del Rio’yu ve Küba’nın öne çıkan turistik alanlarından Vinales’i gezerek Küba’nın kültürüne ve tarihine yakından şahit oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın