DemirDöküm, VUCA Satış Kanalı Yönetimi Eğitimi

DemirDöküm, iş ortaklarının değişen dünyada stratejik düşünme becerilerini geliştirme amacıyla Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi iş birliği ile VUCA ’da Satış Kanalı Yönetimi eğitimi düzenledi.

Eğitimde iş ortaklarıyla devamlı değişen, rekabetin arttığı iş dünyasında başarılı olmalarını sağlayacak tavsiyeler ve ipuçları paylaşıldı. DemirDöküm’ün başarısının ardında iş ortaklarının katkısının büyük olduğunun altını çizen DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna; “Şirketimizi gelecek hedeflerine taşıyacak olan iş ortaklarımızın yetkinliğini artırarak gelişimlerini desteklemeye devam ediyoruz” dedi.

VUCA Satış Kanalı Yönetimi Eğitimi

DemirDöküm VUCA Satış Kanalı Yönetimi

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, iş ortaklarını geleceğe hazırlama amacıyla düzenlediği eğitimlere bir yenisini ekledi. Müşteri beklentilerine doğru ve hızlı yanıt vermek, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sağladığı avantajları artırmak için hayata geçirdiği DemirDöküm Akademi ile sektörde fark yaratan DemirDöküm, Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi ile birlikte iş ortaklarına yönelik VUCA Satış Kanalı Yönetimi eğitimi düzenledi. İki gün süren eğitime 41 toptancı yetkili satıcı katıldı.

Ülke ekonomisine birçok alanda katma değer yaratan DemirDöküm’ün Sabancı Üniversitesi ile ortak düzenlediği VUCA’da Satış Kanalı Yönetimi eğitimi, satış kanallarına hizmet veren iş ortaklarının kanal yönetimi stratejisi geliştirmelerine destek olma amacıyla düzenlendi.

Dönüşümün hüküm sürdüğü günümüz dünyasını değişken, belirsiz, karmaşık ve muğlak olarak tanımlayan VUCA eğitim programı kapsamında, katılımcılara dönüşüm sürecinde stratejik düşünme taktiklerinin yanı sıra bu dönemde farkı olma, uygun stratejiler geliştirme ve yönetim modellerini kurgulama yöntemleri aktarıldı.

İki gün süren eğitimde ayrıca VUCA’da Uyum, VUCA Dünyasını Yönetme, VUCA’da Risk Yönetimi, VUCA’da Etki Olasılık Haritaları, VUCA’da Yapma/Yap başlıkları altında devamlı değişen ve rekabetin arttığı iş dünyasında iş ortaklarının başarılı olmalarını sağlayacak tavsiyeler paylaşıldı.

“HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN İŞ ORTAKLARIMIZ DA GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

DemirDöküm’ün başarısının ardında iş ortaklarının katkısının büyük olduğunun altını çizen DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna; “65 yıldır müşteri odaklı yaklaşımımız, Ar-Ge çalışmalarımız, geniş ürün gamımız, satış öncesi, sırası ve sonrasındaki özgün çalışmalarımızla sektörümüze öncülük ediyoruz.

Şirketimizi gelecek hedeflerine taşıyacak olan iş ortaklarımızın yetkinliğini artırarak gelişimlerini desteklemeye devam ediyoruz. VUCA eğitimi ile iş ortaklarımızın stratejik liderlik, ortamı ve pazarı doğru tanımlama, analiz, amaç odaklılık, uyum, yönetim, risk tanımlama, müşteri odaklılık, personel yönetimi gibi konularda becerilerini geliştirmeyi hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın