DemirDöküm Fırsatlar Kulübü

DemirClub üyeleri, “DemirDöküm Fırsatlar Kulübü” adlı yeni projeyle Türkiye’nin farklı kategorilerdeki markalara ait özel kampanyalardan ve avantajlardan tek tıkla yararlanabilecek.

İklimlendirme sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub, DemirDöküm iş ortaklarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor.

DemirDöküm, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında sektörde fark yaratan projelere imza atmaya devam ediyor. Üretimden lojistiğe, satış sonrası hizmetlerden insan kaynağına kadar farklı alanlarda yenilikçi dijital projelere imza atan DemirDöküm, sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub’ın ayrıcalıklı dünyasını geliştiriyor.

Yetkili satıcı, yetkili servis ve nihai müşteri arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlama amacıyla kurulan DemirClub, “DemirDöküm Fırsatlar Kulübü” projesiyle üyeleri için sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekledi.

DemirClub Fırsatlar Kulübü Ayrıcalıkları

Üyelerine iş hayatının yanı sıra sosyal anlamda da fayda sağlamayı hedefleyen “DemirDöküm Fırsatlar Kulübü”, 2019’da üyelerine birçok marka ve kuruluşta öncelik ve çeşitli avantajlar sunacak.

DemirClub üyeleri, Fırsatlar Kulübü ile Türkiye’nin farklı kategorilerdeki markalarının özel kampanyalarından faydalanma şansı bulacak. Bunun yanı sıra DemirClub mobil uygulamasında her hafta güncellenecek “Fırsat Ürünleri” kategorisinde yer alan ürünleri sadece üyelere özel fiyatlarla satın alabilecek.

DemirDöküm Fırsatlar Kulübü ile Yeni Bir Dönem

İş ortaklarıyla sağladığı sinerjiyi artırmak için 7 yıl önce hayata geçirdiği sadakat programı “DemirClub”ı sosyal ağ platformuna dönüştürerek büyük beğeni kazanan DemirDöküm, programla birlikte yetkili satıcıları, satış noktaları ve müşterileri arasındaki iletişimin hızını ve aktifliğini önemli ölçüde artırdı.

Sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönemi başlatan DemirClub, Fırsatlar Kulübü benzeri projeleriyle üyelerine hayatın her alanında avantajlar sağlamaya devam edecek.

Exit mobile version