DemirClub’lılar, UEFA Süper Kupa Final Heyecanını Tallinn’de Yaşadı

İklimlendirme sektörünün en aktif sadakat programı DemirClub ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına en hızlı çözümü üreten DemirDöküm, “DemirClub Lig Kampanyası” kapsamında başarılı olan satış noktası ve yetkili satıcılarını Tallinn’de buluşturdu. Bu yıl gerçekleştirilen kampanya kapsamında başarılı olan DemirDöküm yetkili satıcı ve satış noktaları, EUFA Süper Kupa final coşkusunu yerinde yaşadı.

İş ortaklarıyla ortak kazanım yaratmak üzere 2010 yılında DemirClub sadakat programını hayata geçiren, 2016 yılında ise günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere projeyi DemirClub.com ile sosyal ağ platformuna dönüştüren DemirDöküm, platform üzerinde geleneksel olarak düzenlediği “DemirClub Lig Kampanyası” ile başarılı iş ortaklarını ödüllendirmeye devam ediyor.

DemirClub uefa

DemirDöküm, Türkiye genelinde düzenlenen kampanya kapsamında yoğuşmalı ürünlerde en fazla ilk çalıştırma adedini yakalayan satış noktası ve yetkili satıcılarını Tallinn’de ağırladı. Köklü tarihi ve Orta Çağ esintili sokakları ile herkesin kalbini fetheden Estonya’nın başkenti Tallinn’e yapılan seyahate 22 Platinum, 27 satış noktası ve 3 yetkili satıcının yanı sıra DemirDöküm yöneticileri de katıldı. Estonya’nın ana liman kenti Tallinn’in tarihine, kültürüne ve doğal güzelliklerine tanık olan 59 kişilik büyük ekip, tüm dünyayı etkisi altına alan UEFA Süper Kupa final maçı heyecanını hep birlikte yaşadı.

– DemirClub nedir?

DemirDöküm ürünlerini satan tüm satış kanallarının altında toplandığı dijital platformun adresidir.

– DemirClub Avantajları nedir? Kimler bu avantajlardan faydalanabilir?

DemirDöküm’ün satış kanallarına sunulan, kampanya, hediye, prim seyahat, eğitim, toplantı, teknik destek vb. ayrıcalıklar sadece DemirClub üyesi firmalara özeldir. Faydalanılan hizmetler üyelik tiplerine göre farlılık gösterir.

– DemirDöküm DemirClub programında yetkili satıcı dışında diğer üyelik tipleri nelerdir?

Yetkili Satıcılar dışında DemirDöküm satış noktaları çalışma sistemleri ve çalışma performanslarına göre; DemirClub, GoldDemirClub, PlatinumDemirClub olmak üzere farklı üyelik tiplerinden faydalanabilirler.

– DemirClub Sadece bir hediye programı mıdır?

DemirClub sistemi sadece puan kazandırmayı amaçlayan bir sistem olmayıp kademeli yapısı ile üyelerine farklı avantajlar sunmaktadır. Programa dahil olan tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak zaman içinde planlanan gelişim ve eğitimlerle üyelerimizin bilgi birikimi, gerek birbirleriyle, gerekse DemirDöküm ile iletişim ve etkileşimlerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

– DemirClub üyelik kademesi değerlendirme sistemi nedir?

Demir Club üyelerinin DemirDöküm ile çalışma performansı ilk başvuruda dönemsel olarak DemirDöküm Toptancı yetkili satıcısı ve DemirDöküm Satış yöneticiliği tarafından değerlendirilerek belirlenir. Başvuru sırasında belirlenen kademe daha sonra DemirDöküm satış yöneticiliği tarafında yapılan dönemsel değerlendirmeler sonucunda uygun görülerek değiştirilebilir.

– DemirClub üyelik kademesi değerlendirme sistemi nedir?

 • Son 1 yıl içersinde gerçekleşen DemirDöküm ürün satışları
 • Son 1 yıl içersinde firma genel satışları
 • Üye firmanın DemirDöküm ürünleri için ayırdığı teşhir alanı ve düzeni
 • DemirDöküm müşteri memnuniyeti ilkelerine uyumu
 • DemirDöküm teknik şartnamelerine uyumu
 • Personel ve Donanım Durumu

– DemirClub üyesinin sorumlulukları nelerdir?

 • DemirClub üyesi tüm yetkili satıcılar ve satış noktaları ve bunlara bağlı çalışan ve tesisat ekipleri ile nihai tüketici nezdinde DemirDöküm’ü temsil ettiği için DemirDöküm markasının müşteri memnuniyetine ve kurumsal yapısına uygun hareket etmelidir.
 • DemirDöküm tarafından iletilen sirküler ve tamimlerde belirtilen hususlara uygun olarak çalışmalıdır.
 • İletişim bilgilerinde, değişiklik olması durumunda vakit geçirmeden Müşteri temsilcisiyle irtibata geçerek bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.
 • İş yerinde en az bir telefon, faks, bilgisayar ve internet bağlantısı bulundurmalı doğal gaz dağıtımı yapılan illerde doğalgaz dağıtım şirketinden yetki belgesine sahip olmalıdır.
 • Hizmetlerini aksatmayacak seviyede ve/ veya, toptancı yetkili satıcının önereceği miktarda ürünleri stoğunda bulundurmalıdır.
 • DemirDöküm ürün tesis ve montajlarında şartnamesi yayınlanmış cihazların devreye alma kontrol listelerine tam olarak uymalıdır.

– DemirClub üyelerinin Teşhir Malzemesi Kullanımında dikkat edilmesi gereken konular nelerdir?

DemirClubüyeleri showroomlarında yer alan tabela, stand ve teşhir malzemesinin sürekli olarak temiz, bakımlı ve hasarsız olarak muhafaza edilmesinden sorumludur. Bu nedenle aşağıda listelenen konu başlıklarına azami dikkat ve özenin gösterilmesi DemirDöküm kurumsal kimliğinin tüketiciye sürekli olarak aynı standartlarda yansıtılması açısından önemlidir.

 • Tabela/tabelalarda, kir, toz, pislik, leke olmamalıdır. Düzenli aralıklarla temizlik yapılmalıdır.
 • Tabela yüzeyinde vuruk, çizik ve boya lekeleri olmamalıdır. Bu tip dış etkenlerden kaynaklanan hasarlardan tabela korunmalıdır.
 • Tabela’da bulunan tüm harfler (logo, bayi ünvanı) sağlam, düzgün montajlı ve eksiksiz bir şekilde muhafaza edilmelidir.
 • Standlardaki ahşap ve plexi malzemelerde kabarma, çizik,vuruk, leke, kir, toz olmamalıdır.
 • Standlarda kullanılan aydınlatma sisteminde problem olmamalı kullanılan arıza durumunda bozuk lambalar değiştirilmelidir. Tamir gerektiren durumlarda müşteri temsilcilerine bilgi verilmelidir.
 • Standlarda kulanılan ürün bilgi kartlarında, ürün montaj zemininde ve kullanılan posterlerin görsellerinde yırtık, bozuk, kabarma, leke, kir, toz olmamalıdır.
 • Standlarda kullanılan ürün bilgi kartları asılı ürünlerle uyumlu olmalıdır.
 • Showroom ‘da sergilenen tüm ürünlerde vuruk, çizik vb. hasar olmamalı, cihazlar sağlam ve temiz olmalıdır.
 • Standlarda kullanılan yapıştırma, DemirDöküm logosunun sağlam, eksiksiz, ve düzgün yapışmış olması bu şekilde korunması önemlidir.
 • Ürün standlarında DemirDöküm ve işbirliği yaptığı firmalar (banka vb) tarafından tedarik edilen pazarlama materyali dışında ürün veya materyal bulundurulmamalıdır

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın