DAXOM, Elektrikli Kombi ve Şofben Modellerini Renklendirdi.

Isıtma ve sıcak su sistemlerinde yerli teknoloji çözümleri sunan DAXOM,  elektrikli kombi ve şofben modellerini renklendirdi. Firma, kullanıcılarının dekorasyon tercihlerine göre, istenilen farklı renk alternatifleriyle kişiye özel üretim gerçekleştirebiliyor. Yeni bir elektrikli kombi veya şofben almak isteyenler, standart beyaz modeller yerine, dilerlerse duvarlarının ya da banyo ve mutfak karolarının rengiyle uyumlu renkler seçebiliyor.

DAXOM marka elektrikli kombiler, doğalgaz bulunmayan yerlerdeki binaların hem ısınma hem de yaz & kış sıcak su ihtiyacını, petrol türevi yakıtlardan çok daha ucuza, kömür ve odun kullanımına göre ise daha güvenli ve temiz koşullarda karşılıyor. Kalorifer tesisatı içindeki suyun, elektrik enerjisi ile ısıtılması prensibiyle çalışan Daxom marka kombiler, 30 metrekareden 600 metrekareye kadar büyüklükteki mekanları ısıtabilecek ve dört mevsim sıcak su ihtiyacına cevap verebilecek kapasiteye sahip bulunuyor. Güneş enerjisiyle de uyumlu kombiler, üzerindeki dokunmatik akıllı ekranı sayesinde, istenilen saat dilimine göre sıcaklık ayarını otomatik olarak yapabilmeyi sağlıyor.

daxom

Hem renkli hem kullanışlı!

DAXOM marka elektrikli şofbenler, musluk veya batarya açılır açılmaz otomatik olarak çalışıp anında sıcak su veriyor. Birden fazla yerde kullanım avantajı sunan şofbenler, bu özelliği sayesinde hem mutfağa hem de banyoya sıcak su sağlayabiliyor. Ayrıca sadece içinden geçen su miktarını ısıtacak kadar enerji harcadığından, sanılanın aksine çok daha tasarruflu bir çözüm sunuyor.

İstanbul Ümraniye’deki 2 bin 500 metrekare kapalı alanda üretim gerçekleştiren DAXOM, müstakil evlerden toplu konutlara, hastanelerden yurtlara, otellerden restoranlara kadar her türden farklı büyüklükteki yapıların, farklı ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştiriyor. Firma, ülke geneline yayılan 50’ye yakın toptancı bayinin yanı sıra yaklaşık 350 satış noktası ve yaygın servis ağı ile hizmet veriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın