Danfoss, Yılın Son Eğitimini Kapasite Kontrollü HVAC Üzerine Düzenledi

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss’un Soğutma Sistemleri, yılın son eğitimini kapasite kontrollü HVAC üzerine düzenledi. HVAC sektöründen 9 farklı OEM firmasının katıldığı eğitim Danfoss Türkiye Ofisi’nde gerçekleşti.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss’un Soğutma Sistemleri, geçtiğimiz hafta Danfoss Türkiye Ofisi’nde eğitim düzenledi.

Kapasite Kontrollü HVAC

HVAC sektöründen 9 farklı OEM firması ile Danfoss’un diğer segmentlerinden katılımcıların yer aldığı eğitimde toplamda 45 kişi, Kapasite Kontrollü HVAC Sistem Tasarımı ve Uygulaması hakkında bilgi aldı.

Danfoss Soğutma Sistemleri Global Uygulama Müdürü Thierry Legay ile Danfoss Soğutma Sistemleri Saha Sistem Mühendisi Onur Salih Zorlu tarafından verilen eğitimde, değişken hızlı sistem tasarımında karşılaşılan zorluklar üzerinde duruldu. Sistem tasarımı, yağ yönetimi ve test prosedürü, superheat yönetimi ile test prosedürü, duruş zamanlarında koruma, defrost algoritması ve sistemin rezonans testi gibi başlıkların öne çıktığı eğitim uygulama ağırlıklıydı.

Danfoss, sektörel eğitimlerine gelecek yılda da devam edecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın