Danfoss, Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünyanın önde gelen firmalarından Danfoss, 23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de, Aquatherm Baku Expo Center’da düzenlenen Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’na katıldı.

danfoss fuar

Fuarda Danfoss’un Euroclima ve Yusiko bayiilerinin standları büyük ilgi ile karşılandı. Danfoss’un her yıl katıldığı Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı yılda bir kez düzenleniyor.

Engineering Tomorrow – Geleceğin Mühendisliği

Durmadan değişen bir dünyada gelişmeye yönelik ana temalar konusunda etkin bir rol üstleniyoruz. Altyapı, gıda, enerji ve iklim işimizin odağıdır. Göğe erişen milyonların şehri. Büyüyen bir dünyayı beslemek için daha zengin mahsüller. Daha azından daha çok elde edilebilen bir dünyada gıdaları taze, çocuklarımızı sıcak tutabilmek.

Engineering Tomorrow zihniyeti, Mads Clausen’in ailesinin Nordborg, Danimarka’da bulunan çiftlik evinde Danfoss’u kurduğu 1 Eylül 1933’e dayanmaktadır. O günden bu yana tek kişilik bir girişim olarak kurulan bu şirket dünyanın önde gelen enerji verimli ve yenilikçi çözümleri tedarikçilerinden biri olmuştur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın