Danfoss, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile 19. Ozon Paneli’ni düzenledi

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile 19. Ozon Paneli’ni düzenledi. Panel, 100 katılımcıyı ağırladı.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile 18 Aralık tarihinde Double Tree Hilton Piyalepaşa’da 19. Ozon Paneli’ni düzenledi. 100 kişinin katıldığı panelde Megatrendler ve Uygulama Örnekleri, Danfoss Türkiye Gıda ve Perakende Satış Mühendisi Engin Sökmen tarafından paylaşıldı.

Danfoss ATEX Kompresör Laboratuvarı

Sunumda, dünya genelinde megatrend olarak kabul görmüş şehirleşme, dijitalleşme, elektrikleşme, iklim değişikliği ve gıda gibi konular hakkında katılımcılara bilgi verildi. Endüstriyel soğutma ve gıda & perakende sektöründe dijitalleşmenin ve gıda & soğuk zincir sektöründe izleme ve takibin önemi vurgulandı. Gelecekte kullanılması gereken Low GWP (düşük küresel ısınma potansiyeli) soğutkanların ve CO2, amonyak, propan gibi doğal soğutkanlarının son kullanıcıya sağladığı enerji veriminn altı çizildi; çevre dostu oluşları, yatırım ve işletme maliyetlerinin düşüklüğü dile getirildi.

Danfoss, yarının dünyasında daha az kaynakla daha fazlasını yapmak için çalışmaya devam edecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın