Danfoss Dijital Dünyada HVAC Tasarım Trendleri Paneli

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, “Dijital Dünyada HVAC Tasarım Trendleri ve Yeni İş Modellerinde Finansman Kaynaklarına Erişim Yöntemleri” paneli ile sektörün önde gelen soru ve sorunlarını masaya yatırdı.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, 22 Ocak 2019 Salı günü Kozyatağı Hilton otelinde düzenlediği “Dijital Dünyada HVAC Tasarım Trendleri ve Yeni İş Modellerinde Finansman Kaynaklarına Erişim Yöntemleri” panelinde sektörün öne çıkan konularını, merak edilen soru ve sorunlarını ele aldı.

Danfoss Dijital Dünyada HVAC

Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı panelin açılış konuşmalarını Danimarka Başkonsolosu Anette Galskjøt ve Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Orta Doğu ve Afrika Direktörü Serhan Günel gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarının ardından gerçekleştirilen ilk oturumda Finansman Kaynağı Erişiminde Danimarka Kredilendirme Yöntemi ile ilgili detayları Denmark’s Export Credit Agency’den Michael HEMMINGSEN aktardı. Panelin ikinci oturumunda ise dijital aktüatörlerle terminal ünitelerin kontrol, entegrasyon ve izlenebilirliği konusu ele alınırken üçüncü oturumda çevre duyarlılığı ve enerji tasarrufu açısından bölgesel sistem çözümleri ve uygulamaları konuları hakkında bilgi alışverişi gerçekleşti.

Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ile proje tasarımcıları ve Danfoss bayiilerinin katılım gösterdiği panel oturumlarında özellikle Türkiye açısından mevcut bölgesel enerjinin kullanımı, önemi ve gelecekte talebin artacağının altı çizildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın