Danfoss, Bölgesel Enerji Sistemi Çalışmaları Kapsamında Ziyaretler

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, Danimarka İstanbul Başkonsolosu Anette Galskjøt ve Danimarka Başkonsolosluğu yetkilileri, AK Parti Genel Merkezi’nde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Samsun Milletvekili Sn. Çiğdem Karaaslan’ı ve AK Parti Ankara Milletvekili Sn. Nevzat Ceylan’ı ziyaret etti.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, bölgesel ısıtma çalışmaları kapsamında 20 Kasım’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Samsun Milletvekili Sn. Çiğdem Karaaslan’ı ve AK Parti Ankara Milletvekili Sn. Nevzat Ceylan’ı ziyaret etti. Danimarka İstanbul Başkonsolosu Anette Galskjøt ve beraberindeki heyetin de katıldığı ziyarette Danfoss İş Geliştirme ve Satış Müdürü Necati Murat Erdoğan, Danfoss Türkiye’yi temsil etti.

Danfoss Bölgesel Enerji Sistemi

Ziyarette, ülkemizin yerli ve milli enerji stratejisinin önemli bir adımı olarak nitelendirilen Bölgesel Enerji Sistemleri’nden, bu konuda yapılan çalışmalardan söz edildi ve bilgi alışverişinde bulunuldu. Danfoss’un bu anlamda Türkiye’de geliştirdiği projelerle Türkiye ekonomisine sağladığı katkının da altının çizildiği ziyaret, tarafların geleceğe dair iyi dilekleri ile son buldu.

Konuya ilişkin Çiğdem Karaaslan, şahsi Twitter hesabı üzerinden, “Çevre dostu enerji konusunda sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında gerçekleştirdiğimiz Danimarka ziyaretimizin ardından Danimarka’nın İstanbul Başkonsolosu Anette Galskjøt ve beraberindeki heyetle Genel Merkez’imizde bir araya geldik.” açıklamasını paylaştı.

Danfoss Hakkında

Engineering Tomorrow zihniyeti, Mads Clausen’in ailesinin Nordborg, Danimarka’da bulunan çiftlik evinde Danfoss’u kurduğu 1 Eylül 1933’e dayanmaktadır. O günden bu yana tek kişilik bir girişim olarak kurulan bu şirket dünyanın önde gelen enerji verimli ve yenilikçi çözümleri tedarikçilerinden biri olmuştur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın