Daikin, 4+ ile Türkiye Doğru Hava’ya Kavuşuyor

Gücünü kalitesinden ve yenilikçiliğinden alan Daikin, 4+ ile Türkiye’yi ‘doğru hava’ya kavuşturuyor. Ultra sessiz olan Daikin klimalar; üzerinize esmeden çalışıyor, bakterileri yok ediyor ve havayı kurutmuyor.

Gelişmiş teknolojisi ve üst segment klima modelleriyle kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Öncü teknolojiye sahip Daikin klimalar özellikleriyle Türkiye’yi 4+ ile tanıştırırken kullanıcıları ‘doğru hava’ya kavuşturuyor.

Daikin, 4+

‘Doğru hava’ uzmanı Daikin, hem konforu hem de tasarrufu birlikte sunarken, Türkiye’yi 4+ ile tanıştırıyor. Ultra sessiz çalışma, havayı kullanıcının üzerine üflememe, bakterileri yok etme ve ortam havasını kurutmama özelliklerini bünyesinde barındıran Daikin klimalar büyük bir konfor sağlarken, ‘doğru hava’yı da beraberinde getiriyor.

Çünkü sadece Daikin ürünlerinde bulunan Daikin’e özgü ‘flash streamer’ teknolojisi ve titanyum apatit, gümüş allerjen gibi hava temizleme filtreleri sayesinde klimalarda oluşan bakteri, küf ve kokular ortamdan uzaklaştırılıyor.

4+

Bunun yanı sıra Daikin’in ‘akıllı göz’ teknolojisi hareket sensörleri yardımıyla ortamdaki insan varlığını algılayacak ve buna uygun biçimde hareket edecek şekilde dizayn edildi. Sensörler yardımıyla çalışan akıllı göz, insan varlığını fark ettiğinde klimanın kanatlarını kullanıcının olmadığı tarafa yönlendiriyor ve böylece klima direkt olarak kullanıcının üzerine üflemiyor.

Sadece Daikin’de bulunan ‘nem verme’ özelliği ortamdaki kuru havayı daha sağlıklı hale getirmeye yarıyor. Böylece cilt kuruluğu, boğaz kuruluğu gibi klima kullanımından olduğu düşünülen rahatsızlıkların önüne geçiyor. Üstün verimli Daikin klimalar, neredeyse yaprak hışırtısı kadar; yani 19 dB(A) ses seviyesinde çalışıyor. Bütün bu özellikler iklimlendirmede mükemmel bir konfor sağlıyor.

Daikin kampanyalarını takipte kalın

Sıcakların bastırdığı şu günlerde Daikin yeni bir fırsat kampanyasıyla da tüketicinin yanında olduğunu gösteriyor. Temmuz ayının sonuna kadar benzersiz özelliklere sahip Daikin klimalar yüzde 20 fiyat avantajıyla tüketiciyle buluşuyor.

Ürünlerinin kalitesine ve dayanıklılığına olan güvenini bir kez daha gösteren Daikin, iklimlendirme sektöründe bir ilke imza atarak ‘Altı yıl garanti’ uygulamasına geçmiş ve tüketicilerin büyük ilgisini görmüştü. Bugüne kadar iki ila üç yıl ile sınırlı olan Türkiye iklimlendirme sektöründeki garanti sürelerine yeni bir eşik getiren Daikin, yıl sonuna kadar yapılan klima kurulumlarında altı yıl tam garanti uygulamasına devam ediyor.

Türkiye’yi 4+ ile tanıştıran Japon devi Daikin, tüketicinin ‘doğru hava’ya kavuşması için her türlü avantajı sağlamaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın