Cvsair 2019 hedefleri doğrultusunda Kuveyt Pazarında

Yurt dışı faaliyetlerini arttıran Cvsair, 40 ülkede yaptığı başarılı işleri, 2019 hedefleri doğrultusunda Kuveyt pazarına da taşıyor.

Cvsair, ülkenin yangın otoritesi olan Kuveyt Yangın Departmanı’ndan Duman Tahliye Fanları’na onay alarak, Kuveyt ülke pazarında EN 12101-3 e göre F300 ve F400 sınıflarındaki sertifikalı Yangın Duman Tahliye Fanları’nı satmaya hak kazanmıştır.’’

Cvsair

Cvsair Hakkında

Kuruluşu 2008 yılına dayanan Cvsair, Türkiye içerisinde Havalandırma Sistemleri ve Enerji Verimliliği konusunda, üretici olarak işbirliği olduğu firmalarla uyum içerisinde çalışmasının yanısıra, profesyonel ekibiyle beraber sektörde Türkiye’nin en tanınır firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Sözkonusu Havalandırma ve Enerji Verimliliği olduğunda, üretici olarak güvenilir bir kaynağız. Kaliteli ürünü doğru fiyatlarla, hızlı teslim ederek dönemin ve zamanın ruhuna ayak uydurarak, açık iletişim ve müşteri memnuniyeti felsefesiyle çalışıyoruz.

Kurulduğumuzdan bu yana profesyonel ekibimizle, iklimlendirme sektöründe işbirliği içerisinde olduğumuz her firma, bulunduğumuz her yatırımda gerekli olan enerjiyi müşterilerimizin memnuniyetinden alarak Türkiye’de kalıcı ve hedeflerine adım adım ilerleyen firma olma yolunda ilerliyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın