Chilled Beam Sistemleri ve Uygulama Örnekleri Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İzmir Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/19 eğitim seminerlerinden 4.’sü 23 Şubat 2019 tarihinde MMO İzmir Tepekule Kongre Merkezi  Ege Salonunda yapılacaktır.  Seminerin Konusu ; “İklimlendirme Sistemlerinde Yenilikçi Yaklaşımlar, Chilled Beam Sistemleri ve Uygulama Örnekleri”dir.

Sektörümüz için yararlı olacağını düşündüğümüz seminerde sizi de aramızda görmeyi umuyor, işlerinizde başarılar diliyoruz.

Konu : İklimlendirme Sistemlerinde Yenilikçi Yaklaşımlar, Chilled Beam Sistemleri ve Uygulama örnekleri
Tarih: 23 Şubat 2019 Cumartesi
Saat: 09:30 – 12:30
Seminer Yeri: MMO İzmir Tepekule Kongre Merkezi  Ege Salonu
Konuşmacı: Mak. Müh. Mehmet Rodop
Oturum Başkanı: Mak. Müh. Numan Şahin
Program Akışı:
09:30-10:00 Buluşma
10:00-11:30 Seminer
11:30-11:50 Ara
11:50-12:30 Seminer ve Soru-Cevap

Soğuk Tavan Chilled Beam

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın