Buderus, Ek Garanti Paketleri

0

Buderus Kombilerin 2 ve 4 yıllık ek garanti paketlerinde çok özel fiyatlar 31 Aralık’a kadar siz değerli kullanıcılarımızı bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın, kombinizin yüksek verimini ve maksimum performansını Buderus uzmanlığıyla geleceğe taşıyın.

Buderus, sizlere daha uzun ömürlü bir cihaz vadediyor. Bunu nasıl mı yapıyor? Kombinizin garanti süresini uzatmanızı sağlayarak, ömrünü uzatıyor ve yıllık bakım seçeneklerinizi arttırıyor. Beklentilerinize yönelik farklı seçenekler sunan Buderus, ücretsiz bakım avantajı ve yetkili servis güvencesi ile bütçenizi zorlamıyor ve sizlere daha huzurlu bir hizmet sunuyor.

Buderus Ek Garanti

Konvansiyonel ve Yoğuşmalı cihazlarınız için 2 veya 4 yıl ek garanti paketlerinde dilediğinizi seçebilir ve avantaj elde edebilirsiniz. Yeni devreye alınan veya en geç ek garanti sipariş tarihi itibariyle 1 ay içerisinde devreye alınmış kombiler için 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Bu kampanyanın avantajlarına gelecek olursak; ek garanti sürenize ilave garanti süresi kadar ücretsiz yıllık bakım veriyor. Düzenli bakım ile cihazınızın verim ve performansının korunmasını sağlıyor. Onarım ve bakım giderlerinin azaltılmasına katkıda bulunuyor. Kombinize Buderus güvencesi ile uzman ve yetkili teknik servis tarafından hizmet verilmesi size bir adım öne götürüyor ve güvence altında, ortamınızın sorunsuz ısınmasını sağlıyor.

Avantajları

  • Cihazınızın garantisini standart garanti süresine ek olarak 4 yıla kadar uzatma imkânı
  • İlave garanti süresi kadar ücretsiz yıllık bakım
  • Düzenli bakım ile cihazınızın verim ve performansının korunması
  • Onarım ve bakım giderlerinin azaltılması
  • Cihazınıza Buderus güvencesi ile uzman ve yetkili teknik servis tarafından hizmet verilmesi
  • Güvence altında sorunsuz ısınma

Ek Garanti Kampanya Fiyatları

Ek Garanti Paketleri Paket Tipi Eski Fiyatlar (KDV Dahil) Kampanya Fiyatları (KDV Dahil)
Konvansiyonel Kombi Paketi 2 yıl 290,00 TRY 205,00 TRY
Konvansiyonel Kombi Paketi 4 yıl 640,00 TRY 450,00 TRY
Yoğuşmalı Kombi Paketi 2 yıl 385,00 TRY 270,00 TRY
Yoğuşmalı Kombi Paketi 4 yıl 920,00 TRY 650,00 TRY

Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz.