Bosch Termoteknoloji; “Termoteknolojinin Geleceği” Toplantıları Devam Ediyor

Bosch Termoteknoloji; Türkiye genelinde düzenleyeceği “Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarında, sadakat kulübü Bosch Partner Program üyeleri ile bir araya gelecek.

Bosch Termoteknoloji, “Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarıyla Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşacak. Geçmişten günümüze değişen müşteri ihtiyaçları, yeni nesil dijital yaklaşımlara ayak uydurmanın gerekliliği ve termoteknolojinin geleceğinin odak noktaları olacağı toplantılarla Bosch Termoteknik, Partner Program üyelerini hem dijital çağa hazırlamayı hedefliyor hem de geleceğin kombi ustalarının gelişimine verdiği önemi gösteriyor.

Termoteknolojinin Geleceği

İlki 17 Temmuz’da İstanbul ve çevresindeki illerdeki üyelerin katılımıyla başlayacak olan toplantı serisini; 30 Temmuz’da Ankara, 7 Temmuz’da Bursa, 1 Ağustos’ta Tekirdağ ve 18 Eylül’de Diyarbakır takip edecek. Bilgilendirici sunumlar ve soru-cevap kısımlarından sonra toplantılar, akşam yemeği ile son bulacak.

Termoteknolojinin Geleceği

Bosch Termoteknoloji; Manisa Fabrika’da Elit bayilerini ağırlıyor!

23 Temmuz tarihinde Partner Program bünyesinde elit bayileriyle Bosch Termoteknik Manisa fabrikasında buluşan Bosch Termoteknoloji, 2 günlük organizasyon sunumlar, fabrika gezisi ve gala yemeğinden oluşacak.

Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program

Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır.

Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.

Sektördeki en iddialı program olarak ortaya çıkan Bosch Partner Program’a üye olan iş ortaklarımızın aktif katılımıyla gün geçtikçe zenginleşen bir içerik sunmaktadır. “Dört Dörtlük Ortaklık, Dört Dörtlük Kazanç” konseptiyle yola çıktığımız bu program kapsamında üyelerimiz, Bosch duvar tipi kombi ve kazan ürünlerinin satış ve montajı gerçekleştirdikçe puan kazanmaktadır.

BOSCH Pazar Lideri

Program üyeleri, satış ve montajını gerçekleştirdikleri ürünlerin üzerinde bulunan seri numarasını bildirerek puan kazanmakta; kazandıkları puanlarla Bosch kombi, buzdolabı, televizyon ya da Iphone gibi çeşitli hediyeler almaya hak kazanmaktadırlar.

Tüm bu avantajların yanı sıra iş ortakları gelişimine katkı sağlamak ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasını da hedeflemektedir.

Bu sistem ile program üyelerimize ücretsiz teknik eğitimler verirken, Partner Destek Hattı ile her türlü sorularına anında yanıt veren çağrı merkezi ekibimizle de üyelerimize destek vermekteyiz. Bosch Partner Program konseptimize katılan ve Bosch partnerimiz olan tüm program üyelerimizi bol kazançlı günler beklemektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın