Bosch Termoteknik Teknik Destek Merkezi Hizmeti

Müşteri odaklı hizmet ve çözümlere büyük önem veren Bosch Termoteknik, iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmak için Mart ayında yeni bir proje daha geliştirdi. İş ortaklarına sunulan “Teknik Destek Merkezi” ile Bosch Termoteknik; ürün montajlarında, arıza teşhis ve çözümlerinde, ürünlerle ilgili tüm sorularda iş ortaklarına destek sağlayacak.

Bosch Teknik Destek Merkezi

İhtiyaçların analiz edilerek, hızlı ve verimli bir çözüm sunmak amacıyla yapılandırılan “Teknik Destek Merkezi” gelişmiş teknoloji ve araçları kullanarak kısa sürede çalışma verimliliğini artırmayı ve iş ortaklarına daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Telefon, e-mail ve yine Bosch tarafından sağlanan görüntülü görüşme platformu inSight ile hızlı bir şekilde tüm sorunlara yerinde ve zamanında profesyonel bir ekip aracılığıyla destek verilecek.

İş ortakları Bosch Termoteknik İstanbul Genel Merkezi’nde yer alan “Teknik Destek Merkezi” yetkililerine 02164320990 telefon numarasından ve teknik.destekmerkezi@tr.bosch.com mail adresinden ulaşabilecek, ihtiyaçlarına göre teknik destek alabilecekler.

Bosch Termoteknik Akademi Tarihçe

‘Bilgi paylaştıkça çoğalır’ vizyonuyla yola çıkan ve tam donanımlı eğitim merkezi olarak hizmet veren Bosch Termoteknik Akademi, Şubat 2014 itibari ile kendini yenilemiştir.

Akademi, firmanın sahip olduğu teknik yetkinlik ve bilgi birikimini kendi çalışanlarının yanı sıra sektör içerisindeki diğer unsurlar ile de paylaşarak, hem sektörümüze hem de ülkemize hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla firma içi çalışanları dışında, yetkili bayi ve yetkili servislerinin personelleri, sektörde faaliyet gösteren projeciler, uygulamacılar, mühendis, tekniker ve teknisyenler, sivil toplum örgütleri, mimarlar ve eğitmenler hedef kitlelerini oluşturmaktadır.

Bosch Termoteknik Akademi bünyesindeki eğitimler teknik eğitim koordinatörü Suat Eyi ve teknik eğitmenler Taşer Genç, Necati Soydemir ekibi tarafından organize edilmektedir. Teknik eğitim birimi, Akademinin teknolojik alt yapısını geliştirmek ve eğitmenlerin yetkinliğini sürekli en üst seviyelerde tutmak üzere kurulmuştur.

Akademi bünyesindeki İstanbul ve Ankara’daki Eğitim merkezlerimizde teorik eğitim salonları, ısıtma ve klima sistemlerine özel uygulamalı eğitim salonları bulunmaktadır. Uygulamalı eğitim salonları çalışan ısıtma ve soğutma ürünleri ile donatılmış olup, ihtiyaca yönelik uygulamalı eğitimler için tasarlanmıştır.

Akademi eğitimleri yalnızca İstanbul ve Ankara’daki eğitim merkezleri ile sınırlı değildir. Ülke çapında birçok bölge ve şehirde düzenlenen toplantı ve konferans salonlarında eğitimler hedef kitleye ulaştırılmaktadır.

Dijital eğitim ve uzaktan öğrenme platformu sayesinde eğitimler kayıt altında tutuyor ve uzaktan öğrenme içeriklerini kullanıcıları ile paylaşabiliyor. Eğitimlere katılan katılımcıları sisteme kullanıcı olarak tanımlıyor, kullanıcılara eğitim içeriklerine istedikleri zaman internet üzerinden ulaşma imkanı tanıyor.

Ayrıca kullanıcılara platformda bulunan kütüphane içeriklerinde yararlanabilme ve diğer kullanıcılar ile iş arkadaşı olup tartışma konuları üzerinde fikir paylaşabilme imkanı sunuyor. Uzaktan eğitim içerikleri ile ülke çapında düzenlenen teorik ve pratik eğitimlere destek oluyor. Hedef kitlenin istediği bilgiye her an ulaşabilmesi için projeler geliştiriyor.

Eğitimlerde katılımcı kayıtları, değerlendirme anketleri ve sınavları dijital oylama sistemi ile interakif olarak yapabiliyor. Eğitmenleri son teknoloji eğitim gereçleri ile destekliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın