Bosch Partner Program’dan Ankara’da Üç Kat Puan Kampanyası

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün iddialı ve kazandıran sadakat kulüplerinden biri olan Bosch Partner Program, Ankara’da bulunan üyelerine özel kampanya düzenledi.

Üyelerine sağladığı avantajlarla sektörünün iddialı sadakat kulüplerinden biri olan Bosch Partner Program, Ankara üyelerine özel bir kampanya düzenledi. Ankara Bosch Partner Program üyeleri, 17 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında Ankara’da devreye alımını gerçekleştirdikleri tüm Bosch kombilerden üç kat puan kazanma şansı yakalayacaklar.

Bosch Partner Program Ankara

Sektörün ayrıcalıklı sadakat programı: Bosch Partner Program

Bosch Partner Program, sektördeki partnerlerine, satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor.

Bosch Partner Program Nedir?

Bosch Isı Sistemleri ürünlerinin satışını gerçekleştiren yetkili bayilerin ve kayıtlı toptancılarla çalışan montajcı alt bayilerin altında toplandığı bir iş modelidir.

Bosch Isı Sistemleri satış kanallarına sunulan, kampanya, hediye, gelecek etkinliklerden haberdar olma vb. ayrıcalıklar sadece Bosch Partner Program’a üye olan firmalara özeldir. Faydalanılan hizmetler üyelik tiplerine göre farlılık gösterir.

Montajını gerçekleştirdiğiniz cihaz için Devreye Alma sayfasından seri numarasının girişini yapıp “SORGULA” butonuna basarak seri numarasının durumunu sorgulayabilirsiniz. Ardından müşteri bilgilerini girip devam et butonuna bastıktan sonra girilen bildirimi isterseniz hemen, isterseniz taslak olarak kaydedip daha sonra gönderebilirsiniz. Devreye alma kaydınızın ön izlemesinde, o kaydın size kazandıracağı puanı da görebilirsiniz. Bu puan baz puandır ancak kampanya olması halinde kazanacağınız puanlar burada belirtilen puana eklenecektir.

Kayıt Geçmişi sayfasından kaydedilen ya da gönderilen devreye alma kayıtlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Gönderilen kayıtların onaylandığını, beklemede olduğunu ya da reddedildiğini görüntüleyebilirsiniz. Kaydın onaylanması durumunda puanınızı kazanırsınız. Reddedilmesi halinde size bilgilendirme mesajı gelecektir. Kayıt detayında ise servisin kaydı reddetme nedeni ile ilgili bir notu bulunmakta ise bu notu da görüntüleyebilmektesiniz. Ayrıca kaydın atandığı yetkili servisin ismini de görüntüleyebilmektesiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın