Bildiğini kendine saklama devri hala bitmedi mi?

Günümüz iletişim dönemi. Hatta belki bir dönüşümü yaşıyor olabiliriz bile. Sosyal ağlar, iş iletişimi, anlık mesajlaşmalar vs. Artık kişiler bazen etnik dilini bile kullanmadan emojilerle cümle kurabilir hale geldi. Messenger ve WhatsApp kullananların kulakları çınlamaya başlamıştır. Durum teknik iletişime geldiğindeyse küresel bir dil olan video her şeyin yerini alıyor. Peki, kaçımız video oluşturma gurusu?

Tam da bu noktada CAD işi ile ilgili olanların işine çok yarayabilecek bir araçtan söz edilebilir. Mimari, mühendislik, inşaat, alt yapı, üretim, ürün tasarımı ya da medya eğlence sektörleri için tasarım verisi geliştirenlerin imdadına yine Autodesk yetişti. AUTODESK SCREENCAST, birçok Autodesk yazılımına entegre olarak kişilerin teknik iletişimini en üst seviyeye taşımasını sağlamak için kurgulandı. Bu sayede ister şirket içi paydaşlarla, ister müşterilerle ya da tamamen blog sayfası ya da bir topluluk sayfasında bilgi paylaşımını basitçe yapmanız mümkün.

“Senin Bildiğin Ancak Karşındakine Aktarabildiğin Kadardır”

AUTODESK SCREENCAST ücretsiz olarak bilgisayarlara indirilebiliyor. Autodesk’in birçok yazılımına entegre olarak çalışıyor. Yani kendini o yazılımın arayüzüne adapte ediyor. İster Fusion 360 kullanın ister AutoCAD, Inventor ya da Revit farketmeksizin hangi sektör için çalışıyorsanız çalışın kolayca tasarım amacınızı ifade edebilirsiniz. https://knowledge.autodesk.com/community/screencast adresinden ya da internette Autodesk Screencast adını aratarak bir çok videoya ulaşabilir ve sürecin nasıl işlediğini görebilirsiniz.

Penta hakkında:

Kurulduğu 1990 yılından bugüne Türkiye’de teknoloji dağıtıcısı ana şirketler arasında daima ilk sıralarda yer alan Penta, sektör içerisindeki yerini sürekli büyütmektedir. İş ortaklarını her geçen gün yeni katma değerler yaratmayı sürdürerek destekleyen Penta, sektörün çözüm odaklı kurumu olarak ayrıca öne çıkmaktadır.

Ülke geneline yayılmış 5000’e yakın bayisi bulunan Penta iş ortakları aracılığı ile aralarında Acer, Adobe, Asus, Autodesk, Casio, Dell, D – Link, Epson, Exper, HP, Huawei, IBM, Inform, Intel, Kaspersky, Lenovo, Logitech, Maxell, Microsoft, MSI, OKI, Samsung, Sandisk, Seagate, Sony, Targus, Toshiba, TP – LINK, Trust, Unify, Verbatim, Wacom, Xerox ve Zyxel’in de bulunduğu 100’ü aşkın küresel markanın ürünlerini tüm Türkiye’ye dağıtmaktadır.

AUTODESK

Autodesk Inc. üç boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları alanında lider bir kuruluştur. Akademi Ödüllerinde En İyi Görsel Efekt ödülünü kazananlar dahil olmak üzere; imalat, mimarlık, inşaat, yapı, medya ve eğlence endüstrilerindeki müşterileri, fikirlerini tasarlamak, görselleştirmek ve simüle etmek için Autodesk yazılımını kullanıyor. Autodesk, AutoCAD yazılımını 1982 yılında piyasaya sürdüğünden bu yana, dünya piyasaları için en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan en geniş portföyü geliştirmeye devam ediyor.

Yazan: Selim Ertuğ Tuğran, İş Geliştirme Yöneticisi, Penta Teknoloji

Bilgi için:Şennur Poyraz, Pazarlama Sorumlusu, sennur.poyraz@penta.com.tr

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın