Bakteri Oluşumunu Engelleyen Aqua Prizmatik Jet Termosifon

Baymak’ın, Aqua Prizmatik Jet termosifonu hızlı su ısıtma özelliğinin yanı sıra anti-lejyoner fonksiyonu ile suda bakteri oluşumunu engelliyor.

Yıllardır kalite ve güvenliği tüketicilere ulaştıran Baymak, Aqua Prizmatik Jet serisi termosifonlarını bu özelliklerin yanında hızlı ve hijyenik su temin edecek şekilde tasarladı. Estetik görünümü ve kolay kurulumuyla ön plana çıkan Baymak Prizmatik termosifon ailesinin son üyesi Aqua Prizmatik Jet, 2×2=4kw ısıtıcı rezistansıyla suyun daha hızlı ısınmasını sağlıyor. Çift ısıtıcıya sahip olan Aqua Prizmatik Jet ister tek ister çift ısıtıcı kullanabilme imkanı sunuyor.

Aqua Prizmatik Jet

İleri teknolojiye sahip programlama özelliğine sahip olan Aqua Prizmatik Jet serisi termosifonların 50, 65, 80 ve 100 litre kapasite alternatifleri bulunuyor. Manuel, ekonomik ya da zaman programı özelliğiyle 3 ayrı modda çalıştırılabilen Aqua Prizmatik Jet serisi, istendiği zaman aktif hale getirilebiliyor. Akıllı programlanabilme özelliği de bulunan termosifonlar, evden çıkarken yaptığınız su ısıtma ayarı sayesinde, döndüğünüzde sıcak suyunuzun hazır olmasını sağlıyor. LCD Ekran özelliğiyle kolay kullanım sunan Aqua Prizmatik jet termosifonlar, çocuk kilidi fonksiyonu ve susuz çalışmama özelliğiyle sizi ve sevdiklerinizi güvende hissettirirken arıza bildirim fonksiyonu ile sorunun hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve çözülmesine yardımcı oluyor.

Baymak Aqua Jet termosifonlar, Lejyoner (bakteri) koruma özelliği sayesinde kısa sürede sıcak suya ulaşmanızın yanı sıra sağlığınızı da güvence altına alıyor. Depo içerisinde bulunan ılık su, bakteri oluşumu için elverişli bir ortam yaratır ve bakterilerden korunmak için suyun 65 derece sıcaklığın üstüne çıkması gerekir. Eğer 6 gün boyunca su sıcaklığı 65 derecenin üzerine çıkmadıysa Baymak Aqua Jet otomatik olarak devreye girer ve suyun ısınmasını sağlayarak bakteri oluşumunu ortadan kaldırır. Ayrıca şebeke suyu sıcaklığı 4 derecenin altına düştüğünde de çalışarak donmaya karşı kendini korur.

Aqua Prizmatik Jet Termosifon

Aqua Prizmatik Jet serisi termosifonların iç depo yüzeyi diğer modellerde de olduğu gibi yüksek kaliteli emaye ile kaplanmıştır. Bu sayede, kullanım suyunun depolandığı ortamda suyun içindeki korozif maddelerin depo çeliğine zarar vermesi önlenerek hijyen seviyesi sağlanmış olur. Depo içerisinde meydana gelen elektroliz yardımıyla çözünen magnezyum ve anot, emaye kaplamanın ihtiyacı olan noktalara yapışarak, deponun kullanım ömrünü uzatır. Isı yalıtımı, 30 mm- 64 mm kalınlığında ve 42 kg/m3 yoğunluğundaki poliüretanla sağlanan Aqua Jet serisi termosifonların çalışma basıncı 9 bar, test basıncı ise 13 bardır.

Tüm Baymak bayileri ve Orange Store’larda 3 yıl garanti ile satışa sunulan Baymak termosifonlar gerekli TSE ve CE standartlarına sahiptir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın