Bakanlar, Aldağ AŞ Akhisar Tesisini Gezdiler

T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aldağ AŞ’nin Manisa Akhisar’da bulunan, Türkiye iklimlendirme sektörünün en büyük merkezi sistem üretim yatırımı olan yeni Akhisar tesisini gezdi.

Aldağ AŞ Akhisar Tesisi

Aldağ AŞ Akhisar Tesisi

Yüksek teknoloji ve araştırma-geliştirme alanlarıyla özel olarak ilgili olan T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve doktora derecesini yerel istihdam konusundaki çalışmasıyla alan T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Aldağ AŞ’nin yeni yatırımı, bölge ekonomisi ve istihdamına katkısı, yüksek teknolojik altyapıya sahip üretim hattı ve Ar-Ge çalışmaları hakkında verilen bilgileri ilgiyle izledi.

Gezide ayrıca Aldağ AŞ yetkilileri, 36 bin metrekare toplam üretim alanına sahip modern tesisin Leed Yeşil Bina Sertifikası almasını sağlayacak özellikleri, yenilenebilir enerji kaynaklarının, yağmur sularının değerlendirilmesi konusundaki teknik detayları hakkında da bilgi aktardı. Aldağ AŞ İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, ziyaretlerinden onur duyduklarını belirterek her iki bakana da teşekkürlerini sundu.

Aldağ Tarihçe

ALDAĞ Isıtma Soğutma Klima San. ve Tic. A.Ş. müşterilerinin ısıtma-soğutma-havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1967 yılında İSTANBUL Topçular da kurulmuştur.

Türkiyedeki birçok HVAC cihazlarının imalatı, satışı ve distribütörlüğünde liderdir. Yabancı bir ortaklığı yoktur, Tüm ürünler kendi Ar-ge çalışmaları ve tecrübe birikimlerinin sonucudur.

1994 yılında Kartal / İSTANBUL da bulunan yeni fabrikamıza taşınarak üretim alanımızı 11000 m²ye çıkartırken aynı zamanda genel merkez, satış ve pazarlama departmanlarımızı da bu çatı altında toplamıştır.

Türkiyenin beş büyük ilindeki; İstanbul, Ankara, İzmir ,Bursa ve Adana Bölge müdürlükleri ve bunlara bağlı 7 bölgede 56 servis ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kalitesini TSEK, CE ,ISO 9001 ve Gost belgeleri ile kanıtlamıştır. Araştırma geliştirme faliyetleri ile ileri teknoloji, yüksek verimlilik ve kalite ile maksimum müşteri memnuniyeti hedeflerinin başında gelmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın