Ayvaz Çalışanları Geleneksel Langırt Turnuvasında Buluştu

Ayvaz, şirket içindeki geleneksel langırt turnuvalarının üçüncüsünü bu yıl gerçekleştirdi. Üretim ve idari kadrodan toplam 36 kişinin katıldığı heyecanlı turnuva, finalistlere sürpriz ödüllerin verildiği bir törenle noktalandı.

Tesisat sektörünün öncü firması Ayvaz, şirket içindeki geleneksel spor faaliyetlerine bu sezon da devam etti. Şirket, geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören “langırt turnuvası” etkinliğinin üçüncüsünü geçtiğimiz ay düzenledi.

Ayvaz Geleneksel Langırt Turnuvası

Ayvaz çalışanlar arasındaki motivasyonu ve iletişimi artırmak için bu yıl da langırt turnuvası düzenledi. Turnuva, beyaz yaka ve mavi yaka ayrımı olmaksızın 36 personelin katılımıyla ve 4 hafta süren büyük mücadelelere sahne oldu.

Eylül ayında oynanan heyecanlı bir final maçıyla sona eren turnuvanın ödüllerini şirketin Hortum İmalat Müdürü İlker Coşar takdim etti.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen turnuvanın şampiyonları Proje Mühendisi Oğulcan Torun ve Bakım bölümünden Tarık Yeka; ikincileri Hortum bölümünden Özcan Uğur ve Cemil Perçin; üçüncüleri ise Hortum Formlama bölümünden Mahmut Şahin ve CNC bölümünden MuratArslan oldu. Ödül töreninden sonra şampiyon olan takımı adına konuşan Oğulcan Torun,

“Geçen yıl şampiyon olduğumuz için bu turnuvada favori takım olarak gösteriliyorduk. Fakat takım arkadaşım Vedat Narşap sağlık sorunu nedeniyle turnuvaya katılamadığı için zorlu bir dönem geçirdik.

Vedat Bey’in yerine, arkadaşım Tarık Yeka ile yola devam etme kararı verdim” dedi. Zorlu rakiplerle mücadele ettikten 1 ay sonra finale kaldıklarını dile getiren Torun, geçen yıldan kalan final tecrübeleri sayesinde maçı kazandıklarını söyledi.

Masa futbolunun eğlenceli bir spor dalı olduğunu dile getiren Torun, “Rakiplerimizi tebrik ediyoruz, çok keyifli bir turnuva geçirdik. Bu alanda kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Şirket yöneticilerimize ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Exit mobile version