Ayvaz Bim/Revit Kütüphanesi Güncellendi

Ayvaz proje firmalarıyla paylaşmak üzere hazırlanan ve iki yıl önce web sitesinde yayımlamaya başlanan Bim/Revit kütüphanesi güncellendi. Yurt içinde ve yurt dışında 700’den fazla proje firmasının kullandığı kütüphaneye 15 yeni family dosyası eklendi.

Ayvaz proje firmalarıyla daha güçlü bir iş birliği yapabilmek adına hayata geçirdiği Bim/Revit® kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Şirketin kurumsal web sitesinde ücretsiz olarak yayımlanan ürün çizimleri sayesinde mekanik, elektrik, havalandırma ve yangın gibi tesisatların uygulamaları çok daha verimli yapılabiliyor.

Ayvaz Bim/Revit Kütüphanesi

Yaklaşık iki yıl kadar önce hizmete açılan kütüphane, yerli ve yabancı yüzlerce proje firması tarafından kullanılıyor. Sistemde yer alan family dosyaları kullanıcıların mekanik tesisat projelerini hızlıca tamamlamalarını sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu çizimler, projelerin yanı sıra eğitimlerde ve tasarım çalışmalarında da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kütüphanede yapılan son güncelleme ile birlikte; Ayvaz Akış Anahtarı, İtfaiye Su Alma Ağzı, Basınç Düşürücü Vana, Basınç Rahatlatma Vanası, Emniyet Ventilleri, Marin Tip Kelebek Vana, farklı bağlantı ve genleşme miktarlarına sahip Limit Rotlu Dilatasyon Kompansatörü çeşitleri gibi ürünlerin çizimleri de artık sektöre sunuluyor.

Ayvaz Bim/Revit Kütüphanesi

Bim/Revit Kütüphanesi güncellemesiyle ilgili bilgi veren Ayvaz İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, “Proje ve tasarım üzerine odaklanan, sektörün önde gelen yazılımlarını kullanan dinamik bir ekibimiz var. Uzun süren eğitimlerinin ardından uygulamaya geçerek proje firmalarıyla ve diğer sektör paydaşlarıyla iş birliklerimizi güçlendirmek adına çalışma yapıyorlar.

Sistem tasarımının yanı sıra web siteleri için görsel doküman ve 3D sanal gerçeklik videoları oluşturan bu ekibimiz, ürünlerin çalışma prensiplerini içeren animasyonlar da hazırlıyor” dedi. “Bu genç ekibin son çalışması, web sitemizdeki Bim/Revit kütüphanesinin güncellenmesi oldu. Kendilerine emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın