Avend Beytepe, Viessmann yoğuşmalı kazanlarını tercih etti

Ankara’nın en prestijli konut projelerinden Avend Beytepe de Viessmann yoğuşmalı kazanlarını tercih etti. Avend Beytepe Konutları, yoğuşma tekniğinin öncüsü, iklimlendirme ve enerji sektörünün lider markası Viessmann’ın yer tipi yoğuşmalı Vitocrossal 200 kazanları ile ısıl konfora kavuşuyor.

Avend Beytepe de Viessmann Teknolojisi

Avend Beytepe

Viessmann tarafından üretilen yer ve duvar tipi yoğuşmalı kazan teknolojisi Türkiye’nin en önemli projelerinde yer almaya devam ediyor. Toplam 430 daireden oluşan Avend Beytepe Konutları farklı konseptiyle Dünya Mimarlar Birliği tarafından ödüllendirilmiştir. Projede toplam 11.160 kW kapasiteye sahip 18 adet Vitocrossal 200 CM2 model Matrix-Işınım brülörlü yoğuşmalı kazan tercih edilmiştir.

Titanyum alaşımlı 316 kalite paslanmaz çelik gövde ve yoğuşma eşanjörüne sahip Vitocrossal 200 kazanlar Viessmann patentli düşük NOx ve yüksek verimli Matrix brülörler ile donatılmıştır. Kazanlar yüksek yoğuşma oranı ile % 109,2’ye ulaşan verim sağlamaktadır. Bu sayede yüksek yakıt tasarrufu ve Matrix brülörler ile çok sessiz ve çevre dostu işletme sağlanacaktır.

Maksimum konfor sunan yeni nesil dokunmatik kontrol paneli teknolojisi ile birlikte Viessmann kazanlar prestijli projelerde kullanılmaya ve fark yaratmaya devam etmektedir

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın