Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi

3 Aralık 2019’da Raffles İstanbul’da düzenlenecek Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi’nde yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Etkinlik ücretsiz olup, katılım kontenjanı sınırlıdır. Hemen kayıt olarak yerinizi ayırtın.

İnşaat sektöründeki profesyonellerin ve karar vericilerin bir araya geleceği,alanında uzman yurt içinden ve uluslararası konuşmacıların deneyimlerini dinleyebileceğiniz etkinliğimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi

Autodesk İnşaat Sektörünün Geleceği Zirvesi’ne katılarak dünyadaki BIM standartları ve regülasyonları ile Türkiye’deki başarılı BIM uygulamaları hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir, Türkiye’de inşaat sektörünün dinamikleri, sektördeki ihracat fırsatları ve sektörün geleceğine dair bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Kayıt kodu edinmek ve daha fazla bilgi almak için cadbim@cadbim.com.tr eposta adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Cadbim Hakkında

Cadbim Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı, CAD (Bilgisayar destekli tasarım) alanında bölgedeki firmalara altyapı oluşturulması ve gerekli eğitim ve teknik danışmanlığın sağlanmasıdır.

Cadbim Bilgisayar bu hedefler doğrultusunda 1993 yılından itibaren CAD konusunda dünyada sorumlu olan Autodesk firmasının yetkili satış ve eğitimciliğini üstlenmişlerdir. Halen Autodesk firmasının sahip olduğu mekanik, mimari, medya-eğlence ürün gruplarındaki yazılımların satışını, eğitimini ve teknik desteğini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Autodesk “Gold Partner” ünvanına sahip olan CADBİM BİLGİSAYAR Türkiye’de mekanik, mimari ve medya eğlence alanlarının “tamamında” satış yapabilen, destek verebilen ve çözüm sunabilen yetkili tek iş ortağıdır.

Firmamız bilgisayar destekli tasarım konusunda yaşanan gelişmeler paralelinde kullanıcılara yeni çözümleri sunmaya yönelmiştir. Bu çözümler arasında olan “tasarımların bilgisayar ortamından kağıt ortamına aktarılması” ile ilgili olarak HP geniş ebatlı çiziciler konusunda yetkili bayi ve satıcılığını faaliyete geçirmiştir. Firmamız halen HP geniş ebatlı yazıcılar konusunda “Gold Specialist” ünvanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Exit mobile version