Arkom ’dan Avantajlı Kombi Bakım Günleri

Arkom Kombi ve Klima Teknik Servisi Kombi ve Petek Temizliği hizmetlerinde 15.05.2016 ve 30.09.2016 tarihleri arasında devam edecek “İndirimli Isıtma Sistemleri Bakım Günleri” kampanyası başladı.

Arkom kombi kullanıcılarına kampanya süresince indirimli fiyatlarla yaptıracakları bakımlarda ayrıca indirimli yedek parça avantajından da yararlanabilecekler. Düzenli bakım, ısıtma sistemlerinin ömrünü uzattığı gibi verimliliğini artırıyor, yakıt tüketimini de azaltıyor.

Arkom Kombi Servisi, düzenlediği avantajlı bakım günleri kampanyasıyla yüksek müşteri memnuniyeti hedefliyor. Arkom 15 Mayıs – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında devam edecek “İndirimli Isıtma Sistemleri Bakım Günleri” kampanyasıyla herkesi bakıma çağırıyor. Isıtma Sistemi kampanyası içerisinde kombi bakımı, petek temizliği, koruma sıvısı, reglaj ayarı ve peteklerin havalarının alınması hizmetlerini komple tek bir programda uygulanmaktadır. Böylece bakım kampanyasından faydalanan kombi kullanıcıları ısıtma sisteminin tamamını güvence altına almış oluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen doğalgaz tüketicileri, 0 262 331 15 69 Arkom servis destek merkezini arayarak, yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleyen müşteri temsilcilerinden her türlü soru ve sorunlarına yanıt bulabilir, aynı zamanda aşağıdaki iletişim bilgilerinde yer alan web sitesinden detaylı bilgi alabilirler.

Arkom Kombi

Arkom Hakkında

Kocaeli Kombi/Klima Servisi, bakım ve tamiri konularında İzmit, Derince, Körfez, Gölcük, Başiskele, Kartepe ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Arkom Kombi/Klima Servisi Fondital, Ditroo markalı kombilerin yetkili servisi olup, Eca, Demirdöküm, Baymak, Ferroli, Ariston, Alarko, Baykan, Vaillant ve Viessmann gibi tanınmış kombi ve klimalara da servis hizmeti vermektedir. Firma bünyesinde hizmet veren teknikerler ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar değerli müşterilerine hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerleri firmanın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerin talepleri doğrultusunda kombi montajı, petek temizliği ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerinden faydalanabilirsiniz.

Son yıllarda sağladığı konfor ile hayatımıza giren, ekonomik olduğu kadar çevreye duyarlı, doğa dostu bir yakıt türü de olan doğalgaz, yaşam standartlarımızı yükselten ve zamandan tasarruf sağlayan bir enerji kaynağı olarak; ısınma, sıcak su ve mutfakta tüp yerine kullanılmaktadır. Oldukça yüksek standartlara sahip bir element olan ve kullanıldığı her alanda yaşayanların hayatını kolaylaştıran bu gazı yakarak enerjiye dönüştüren kombiler de bizzat doğalgazın kendisi kadar önemlidir. Yakıt tüketimi, güvenlik, sağlık ve yüksek verim kombilerin marka ve modellerine göre değişiklik gösterse de tek ortak noktaları vardır oda; montaj, bakım ve onarım gereklilikleridir. Her marka kombinin arızalarına çözüm getiren, montajını sağlayan ve bakımlarını yapan firmamız, daha tasarruflu ve güvenli doğalgaz tüketimi için teknik destek sağlayan bir firma profiline sahiptir.

Arkom İletişim Bilgileri

Adres: Kadıköy Mah. Reşitpaşa Sok. No:28 İzmit
Telefon: (0262) 331-15-69
Faks: 0 (262) 331 15 68
Email: info@arkombiservisi.com
Web Adresi: http://www.arkombiservisi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın