Alman Lamilux Duman Tahliye Kapakları

Duman tahliye ve Gün Işığı Aydınlatma sistemleri konusunda gerek yerli üretim, gerekse dünya çapında lider markalarla yaptığı işbirlikleri ile yapı sektörüne yenilikçi, çevreye duyarlı ürünler kazandıran FORM, Alman kalitesine sahip Lamilux Duman Tahliye Kapakları’nı satışa sunuyor.

Lamilux Duman Tahliye Sistemleri, modüler prensibe göre üretilmiş hem normlara uygun, hem de uygun maliyetlerle müşteriye özel çözümlere olanak sağlayan kapsamlı bir ürün portföyü sunar.

Lamilux CI sistem duman tahliye sistemi, çatı bağlantısı için bir kasa ve camlı bir üst parçadan oluşur. Lamilux CI sistem duman tahliye sistemi “ hazır sürüm üründen daha fazlasını verir, çeşitlilik ve esneklik sağlar. Kapsamlı aksesuarlarımız ile Lamilux duman tahliye sistemini müşterilerin bireysel istekleri ve bina koşullarına adapte ediyoruz.

Lamilux duman tahliye kapakları

Önemli Özellikleri;

  • Yüksek sistem sızdırmazlığı, ses izolasyonu ve ısı yalıtımı için çok kademeli çift conta sistemi
  • Patentli fiberglas takviyeli çerçeve profili
  • 50 / 100 cm’den 300 / 300 cm ölçüye kadar geniş üretim aralığı
  • Gün ışığından ideal düzeyde faydalanmak için tasarlanan cam sistemi
  • Kendi kendini temizleyebilme özellikli dış tasarım
  • EN 12101-2 , ISO 21927-2 ve EN 1873 standartlarında CE sertifikalı

Form Hakkında

1965 yılında kurulan ve bugün 52 yılı geride bırakan Form Şirketler Grubu, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji alanında, yaşam ve imalat kalitesini arttıracak cihazların üretim ve temini ile birlikte düzenli bakımını sağlamaktadır. Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul’dadır. Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Bursa’da ise bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Form Şirketler Grubu’nun üretim faaliyetleri İzmir Pancar’daki fabrikasında sürdürülmektedir. Munters aktiviteleri, Ümraniye Satış Ofisi ile Türkiye’ye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Klima faaliyetlerinde Merkezi Klima Sistemleri ve VRF cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, her tür binanın, fabrikaların ve alışveriş merkezlerinin cihaz teminini sağlar, kurulum ve bakım faaliyetlerini gerçekleştirir. Ayrıca güneşten elektrik elde eden Fotovoltaik sistemlerin projelendirme ve anahtar teslim kurulumunu sağlar. Paket klima cihazlarında Lennox, ısı pompalarında Climate Master, soğutma gruplarında DunhamBush, Decsa ve Clivet, VRF ürünlerinde ise Mitsubishi Heavy Industries klima sistemleriyle büyük hacimli binaların iklimlendirilmesi için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Form Şirketler Grubu, kurulduğu günden bugüne istikrarın verimlilik bilincinden geçtiğine inanıyor. Referansları arasında Migros, Arçelik, Brandium, Akasya Acıbadem Carya Golf Resort, Maxx Royal Kemer, Rixos Premium Belek, Aqua Florya AVM, Kamer Tekstil, Assan Alüminyum, Teknopark, İstinye Park AVM Özdilek, Garanti Bankası, Mall of İstanbul, Zorlu Center AVM, Terracity AVM Antalya, TEB, Eser Holding, Eclips Maslak, Ant Teras Swiss Otel, gibi prestijli projeler yer alıyor.

İSKİD, İSKAV, AMPD, TABA gibi Türk dernekler dışında ASHRAE, IGSHPA gibi yabancı derneklere de üye olan Form Şirketler Grubu, sektörde ve hizmet verdikleri alanlarda sektör etik değerlerine bağlı ciddi, güvenilir ve lider firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın