Aldağ AŞ, TESKON ve SODEX Fuarı’nda İlgi Odağı Oldu

Türkiye iklimlendirme endüstrisinin lokomotif kuruluşlarından Aldağ AŞ, 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen 14’üncü Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi TESKON ve SODEX Fuarı’nda ilgi odağı oldu.

Türkiye iklimlendirme endüstrisinin lokomotif kuruluşlarından Aldağ, 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen 14’üncü Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) ve SODEX Fuarı’nda ilgi odağı oldu.

Aldağ AŞ TESKON SODEX

Aldağ AŞ Teskon ve Sodex Fuarı’nda

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi yürütücülüğünde ilki 1993 yılında düzenlenen TESKON ile 12 yıldır eşzamanlı, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından düzenlenen Teskon+Sodex Fuarı, birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonellerini bir araya getirdi.

Aldağ AŞ’nin üç yıl önce başlayan hızlı çıkış sürecinde göstermiş olduğu başarı, Teskon+Sodex Fuarı’nda da takdir topladı. Bu süreçte özellikle enerji verimli teknolojiler geliştirmeye odaklanan ve yaklaşık 70 milyon TL hacmindeki yeni Manisa Akhisar tesisi yatırımıyla “Türkiye’nin En Büyük Ölçekli İklimlendirme Cihazları Üretim Tesisi”ni hizmete alan Aldağ, geliştirdiği enerji ve çevre dostu ürünlerini, fuarda tanıtma olanağı buldu.

Şirket, etkinliğin kongre programına da Prof. Dr. Birol Kılkış, Aldağ AŞ Teknoloji ve İş Geliştirme Müdürü Hamza Sonkur ve Aldağ AŞ Ar-Ge Mühendisi Doruk Tonya imzasını taşıyan “Havadan-Havaya Ayrışık (Split) Salon Tipi İklimleme (Klima) Cihazlarında Enerji ve Ekserji-Optimum Çözüm ve Değerlendirme Ölçütleri” başlıklı bildirisi ile katkıda bulundu.

Fuardaki standında sektörün profesyonellerini ağırlayan Aldağ, etkinliğin ikinci günü akşamı, Deniz Restoran’da düzenlediği akşam yemeğinde de davetlilerine unutulmaz bir İzmir akşamı yaşattı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın