Alarko Markası Çin’de “En İyi Büyüme” Ödülüne Layık Görüldü

Sektörde faaliyet gösteren yüzden fazla işletme, uzmanlar, ticaret birlikleri, il ve belediye “Isıtma ve Havalandırma Birlikleri”’nin katıldığı ve üç gün süren konferansta yapılan anketle bilinirliği hızlı bir şekilde yükselen Alarko markası “En İyi Büyüme” ödülüne layık görüldü.

Alarko markası “En İyi Büyüme” ödülü

Alarko En İyi Büyüme Ödülü

Alarko Çin distribütörü Ouya Rongda HVAC Technology Beijing (OYRD), Çin’in Hubei eyaletinin yönetim merkezi ve en büyük şehri olan Wuhan’da düzenlenen “China Comfort Home-2019” konferansına katıldı.

Alınan ödül, Ouya Rongda HVAC Technology Beijing (OYRD) distribütörlüğünde Çin pazarına açılan Alarko’nun, gerek ileri teknolojili ve yüksek kaliteli ürünleri, gerekse satış öncesi ve satış sonrası teknik servis hizmetiyle sektör profesyonelleri tarafından da beğenildiğinin bir göstergesi oldu.

OYRD “Olağanüstü Katkı” ödülü

Konferansta ayrıca Çin’deki iklimlendirme endüstrisine sağladığı katkılar nedeniyle Alarko distribütörü olarak OYRD “Olağanüstü Katkı” ödülüne de layık görüldü.

OYRD Genel Müdürü Lily Lu’nun Alarko’nun pazara sunduğu ve Çin için bir ilk olan çift yoğuşma teknolojisinin kombilerde uygulanması konusunda yaptığı bilgilendirme katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Konferansa katılan ziyaretçiler sergilenen Alarko ürünlerini inceleyerek OYRD yetkililerinden detaylı teknik bilgiler edindiler.

Alarko Carrier

Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü arttıran Alarko Carrrier’ın ana faaliyet konuları:

Endüstriyel Alanda: Araştırma Geliştirme ve Üretim

Ticaret ve Pazarlama Alanları: Pazarlama ve Satış / Mühendislik ve Proje Hizmetleri, Sistem Satışları / İhracat / Temsilcilik ve İthalat

Alarko Carrier, İstanbul’daki Genel Yönetim, Büro ve iki fabrika ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) 60.000 m²’lik alanda kurulan yeni kompleksine Ekim 2000’de taşındı.

Alarko Carrier’ın endüstriyel faaliyetleri, Genel Yönetim Merkezi’ne bağlı olarak, Gebze Ana Üretim Tesisleri ile Dudullu Radyatör Üretim Tesisi’nde; ticaret ve pazarlama faaliyetleri ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya büroları tarafından yürütülür.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın