Alarko Carrier, Yeni Nesil HVAC Ürünlerini Sektör Profesyonellerinin Beğenisine Sundu

Alarko Carrier, pazara sunduğu yeni Carrier 39HQ klima santrali ürünlerini tanıtmak üzere Alarko Holding’in Ortaköy’deki binasında HVAC proje bürosu yetkililerine yönelik bir toplantı düzenlendi.

Alarko Carrier, pazara sunduğu yeni Carrier 39HQ klima santrali ürünlerini tanıtmak üzere Alarko Holding’in Ortaköy’deki binasında HVAC proje bürosu yetkililerine yönelik bir toplantı düzenlendi. Toplantının açılış konuşmalarını Alarko Carrier Genel Müdür Yardımcısı İsmet Gençer ve İş Geliştirme Müdürü Oğuz Aydoğdu yaptı. Ürün Müdürü Volkan Arslan’ın 39HQ Carrier klima santralleri hakkındaki sunumunun ardından Teknik Destek Müdürü Evren Burcu Çakır ve ekibi de çeşitli uygulamalar için farklı klima santrali seçimlerini gerçekleştirdi. Etkinliğe 30’ün üzerinde proje bürosu sahibi ve çalışanı katıldı.

Alarko Carrier Hvac 39HQ klima santrali

Toplantında detaylı bilgi verilen Carrier 39HQ yüksek segment klima santralleri tamamen esnek tasarımlarıyla 122 farklı kesitte seçilebiliyor, uygulamaya göre istenen tüm fonksiyon ve özelliklerde üretilebiliyor. Seçim programı üzerinden Eurovent enerji sınıfı, Ecodesign uyumluluğu, SFP değeri görülebiliyor ve psikrometrik diyagramlar, fan eğrileri, Autocad ve Revit dosyaları alınabiliyor.

Alarko Carrier, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pek çok prestijli projede tercih edilen klima santrallerini dört kıtada 65 farklı ülkeye ihraç ediyor. Bu performansıyla da İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “En Çok Klima Santrali İhraç Eden Firma” ödülünü dört yıldır üst üste kazanıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın