Alarko Carrier, Ürün Ailesi Hakkında Yetkili Satıcılarına Eğitim Verdi

Değişen tüketici ihtiyaç ve beklentilerine paralel olarak ürün yelpazesini zenginleştiren Alarko Carrier, tüketicilerin beğenisine sunduğu yeni ürünleri hakkında Adana Büro’ya bağlı yetkili satıcılarına eğitim verdi.

Değişen tüketici ihtiyaç ve beklentilerine paralel olarak ürün yelpazesini zenginleştiren Alarko Carrier, tüketicilerin beğenisine sunduğu yeni ürünleri hakkında yetkili satıcılarına eğitim verdi.

Adana Büro’ya bağlı yetkili satıcılara yönelik düzenlenen eğitimlerde Yeni Seri Toshiba Seiya Split Klima ile ALDP Paslanmaz Hidrofor ve Isı Pompası hakkında bilgi paylaşıldı.

Alarko Carrier Ürün Ailesi

Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan, Bayilik Satış Direktörü Koray Fedar ve Pazarlama Direktörü Volkan Arslan’ın da katıldığı eğitimin açılış konuşmasını Ankara Büro Bayilik Satış Müdürü Ali İsmet Koçak yaptı.

Alarko Carrier Ürün Ailesi

Eğitimde, Ürün Yöneticisi Dilara Sevindik, yeni seri Toshiba Seiya Split klimalar hakkında kapsamlı bir sunum paylaştı.

Ürün Müdürü Cüneyt Bulca da, ALDP paslanmaz hidroforu tanıtarak, cihaz seçiminde dikkat edilmesi gereken konular ve ürünün rakiplerinden ayrışan üstün teknik özelliklerinin nihai tüketiciye ne tür faydalar sağlayacağı gibi konularda analizler aktardı.

Ayrıca Optima Sirkülasyon Pompaları hakkında bilgi verdi. İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu ise, ısı pompası serilerini tanıtarak seçim programı hakkında bilgi verdi ve örnek tesisat şemaları üzerinden kurulumda dikkat edilecek noktaları anlattı.

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, teknik servis ve yetkili satıcılarının değişen tüketici ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlamaları ve en hızlı şekilde çözümlemeleri için ülke genelinde düzenlediği eğitimlere devam edecek.

Alarko Carrier Hakkında

Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü arttıran Alarko Carrrier’ın ana faaliyet konuları:

Endüstriyel Alanda: Araştırma Geliştirme ve Üretim

Ticaret ve Pazarlama Alanları: Pazarlama ve Satış / Mühendislik ve Proje Hizmetleri, Sistem Satışları / İhracat / Temsilcilik ve İthalat

Alarko Carrier, İstanbul’daki Genel Yönetim, Büro ve iki fabrika ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) 60.000 m²’lik alanda kurulan yeni kompleksine Ekim 2000’de taşındı.

Alarko Carrier’ın endüstriyel faaliyetleri, Genel Yönetim Merkezi’ne bağlı olarak, Gebze Ana Üretim Tesisleri ile Dudullu Radyatör Üretim Tesisi’nde; ticaret ve pazarlama faaliyetleri ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya büroları tarafından yürütülür.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın